AmberSport – różne okazje, jeden sklep

AmberSport – różne okazje, jeden sklep

Sklep AmberSport ma w swoim asortymencie tylko najwyższej jakości produkty przeznaczone dla piłkarzy. Prócz odzieży, piłek i innych akcesoriów sportowych, oferujemy także duży wybór obuwia sportowego renomowanych światowych producentów. Zarówno młodzi, początkujący piłkarze, jak i ci, którzy niejedną parę korków już „zgrali” z pewnością znajdą u nas odpowiedni dla siebie model.

Lekkość i doskonała amortyzacja

Oferujemy między innymi doskonałe korki Nike, które mają wiele zalet cenionych przez sportowców. Piłkarze docenią przede wszystkim ich lekkość, która podczas gry pozwala zawodnikom zapomnieć, o tym, że mają na stopach buty. A najlepsze buty piłkarskie to takie, które nie przypominają o swoim istnieniu podczas gry. Korki Nike charakteryzują się też bardzo dobrą amortyzacją na murawie. Nie bez znaczenia jest też ich design, nad którym pracują najlepsi projektanci. Występują w wielu kolorach i wzorach, co nie tylko dla kobiet ma znaczenie. Korki Nike dostępne są w różnych wersjach. Podczas zakupu warto kierować się nie tylko ich wyglądem, ale też poziomem gry zawodnika, który ma w nich biegać po boisku. Korki profesjonalne to modele przeznaczone dla zawodowców. Wykonuje się je z najwyższej klasy materiałów i charakteryzuje je największa lekkość. Są też najdroższe. Choćby z tego powodu warto zdecydować się na korki Nike półprofesjonalne, jeżeli w piłkę gramy tylko amatorsko. Swoją jakością niewiele one ustępują profesjonalnym, ale do ich produkcji wykorzystano tańsze materiały, więc ich zakup wiąże się z mniejszymi wydatkami. Korki Nike półamatorskie to propozycja dla tych zawodników, którzy nie rozgrywają poważnych meczów, ale często wychodzą na boisko. Materiały wykorzystane do ich produkcji są wystarczająco dobrej jakości, by zawodnik mógł się czuć komfortowo podczas gry. To dobry wybór także da młodych, rozpoczynających przygodę z futbolem piłkarzy.

Gdy piłka to zabawa

Korki rekreacyjne powinien mieć w domu każdy, kto przynajmniej od czasu do czasu wychodzi sobie „pokopać”. Są idealne do niezobowiązującej gry z przyjaciółmi czy z dziećmi. Wykonane są z tańszych materiałów, ale podczas gry dla rozrywki nie są narażone na zbyt duże obciążenia i zniszczenia, więc mogą się spisywać bez zarzutu nawet przez kilka sezonów. Sklep AmberSport to miejsce, które powinni odwiedzić profesjonaliści, jak i amatorzy. W ofercie mamy zarówno korki Nike przeznaczone do gry na murawie, jak i lanki, czyli buty halowe. Każdy oferowany przez nas model jest szczegółowo opisany, dzięki czemu nietrudno dobrać odpowiednie do potrzeb obuwie. Wybierając odpowiednie dla siebie korki Nike należy wziąć pod uwagę nie tylko ich cenę i wygląd, ale przede wszystkim przeznaczenie, a także rodzaj materiałów, z jakich zostały wykonane i możliwości, jakie dają. Choć dla piłkarza prócz samej piłki, najważniejsze jest odpowiednie obuwie, to nie obędzie się także bez odpowiedniego stroju czy akcesoriów. Sklep AmberSport podpowiada jak dobrać do wybranych butów odpowiednie, pasujące koszulki, torby, getry czy inne niezbędne drobiazgi.

Powrót do góry