Bez rękawic jak bez rąk

Bez rękawic jak bez rąk

Liczba nowych boisk sprawiła, że na treningi piłki nożnej bardzo chętnie zapisują się zarówno nastolatkowie, dzieci, jak i ich rodzice. Dorośli mężczyźni, którzy popołudniami aktywnie spędzają czas na boisku to bardzo częsty widok. Część z nich co prawda nie zapisuje się do żadnych szkółek, ale spotyka się w gronie znajomych, kolegów z pracy żeby regularnie wybiegać się i rozegrać amatorski mecz. Jednak niezależnie od miejsca spotkań i tego, czy są to treningi zorganizowane czy też nie, to w każdym z tych przypadków bez wątpienia konieczny jest odpowiedni strój. A jeżeli mówimy o bramkarzu, to z pewnością jest to bluza bramkarska…

Najważniejsze elementy garderoby bramkarza to bez wątpienia bluza bramkarska oraz rękawice. Bez rękawic bramkarz nie jest w stanie rozegrać meczu. To one zapewniają mu pewny chwyt i sprawiają, że piłka nie ślizga się, dzięki czemu może zostać pewnie złapana. Natomiast co do bluzy bramkarskiej to także spełnia ona ważne zadania i nie tylko ma zapewnić odpowiednią temperaturę ciała. Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale bluza może uchronić przed kontuzją. Jak to możliwe? Otóż niektóre modele są wyposażone w specjalną piankę, która amortyzuje uderzenie. A na te bramkarz jest narażony dość często, ponieważ uderzyć może go piłka lub rozpędzony kolega z boiska. Jednak większość bluz nie posiada pianki, bo nie każdy uważa, że jest mu ona niezbędna i preferuje klasyczną bluzę. Bluza bramkarska nike, jaką można kupić w naszym sklepie uszyta jest z materiału, w którym bramkarz nie przegrzewa się, ponieważ jest to materiał przewiewny. 
Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna. Profesjonalny strój na boisko znajdzie u nas zarówno młody piłkarz, który stawia swoje pierwsze kroki na murawie, jak i dorosły mężczyzna, który być może miał już do czynienia z treningami piłkarskimi. Niezależnie od wieku w jakim stajemy na bramce musimy pamiętać o tym, żeby dobrze dopasować bluzę bramkarską. Tak aby nie była obszerna i tym samym, żeby chociażby nie zawiewał pod nią wiatr. Nie może też być bardzo obcisła i ciasna, ponieważ w takim wypadku będzie krępowała ruchy, a te bramkarz musi mieć jak najbardziej swobodne.

Bluzy bramkarskie Nike to najwyższa jakość, która sprawia, że treningi dają jeszcze więcej przyjemności. Jeżeli będziemy stosować się do zaleceń na metce to bluza prędzej się znudzi niż zniszczy. I jak wynika z naszego doświadczenia oraz tego co mówią klienci dzieje się tak bardzo często. Tym bardziej, że zazwyczaj w domu bramkarza wiszą bluzy bramkarskie w ilości kilku sztuk… Niezależnie od stopnia zaawansowania sportowca. Jeżeli trenujemy to jest to nasza pasja, a jak wiadomo pasjonaci uwielbiają się otaczać gadżetami, które się z nią wiążą. Dlatego jeśli znasz osobę, która jest brakarzem to nie zastanawiaj się i kup jej nową bluzę. Gwarantujemy, że dzięki temu zobaczysz uśmiech na jej twarzy i błysk w oku! I to niezależnie od tego, która to bluza z kolei. Najważniejsze, że jest nowa, inna i tym samym sprawia dużo radości. A to warte jest przecież każdych pieniędzy.

Powrót do góry