Bramkarzem jest się w każdych warunkach

Bramkarzem jest się w każdych warunkach

Jesteś fanem piłki nożnej, ale pasja ta nie kończy się na oglądaniu meczy przed telewizorem tylko sam regularnie wychodzisz na boisko i dzielnie stajesz w bramce? Jeśli tak, to z pewnością potrzebujesz bluzy bramkarskiej, która będzie się sprawdzała na każdą pogodę…

Deszcz, słońce, upał i zimno – to warunki atmosferyczne i niedogodności, z jakimi musi się liczyć każdy bramkarz. Ale w odpowiedniej bluzie żadna pogoda nie będzie straszna. Przygotowaliśmy rady, którymi warto się kierować przy wyborze tej wymarzonej bluzy. Szczególnie jeśli ma to być nasz pierwszy zakup i dopiero rozpoczynamy przygodę z piłką nożną.

Moda na smukłą, wysportowaną sylwetkę sprawiła, że panowie coraz chętniej wychodzą z domu i oddają się wysiłkowi fizycznemu. Jedni wybierają siłownię, a drudzy sporty zespołowe. Piłka nożna obok koszykówki czy siatkówki jest najchętniej wybieranym sportem. I nie ma się czemu dziwić w czasach, kiedy o polskiej piłce nożnej jest głośno za sprawą sukcesów. A zatem jeśli regularnie trenujesz i stoisz na pozycji bramkarza, to czas najwyższy pomyśleć o profesjonalnej bluzie. 

Bluzy bramkarskie na każdą kieszeń

Bluza bramkarska dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu każdy bramkarz może sobie wybrać taki, który najbardziej mu odpowiada i w którym najlepiej się czuje. Niektóre bluzy bramkarskie Nike mają ponadto nadruki, jeżeli nie chcemy jednolitego koloru. W zależności od pory roku lub temperatury panującej w miejscu meczu lub treningu bramkarz może założyć na siebie koszulkę bramkarską z krótkim rękawem lub bluzę z długim rękawem. Niekiedy bramkarze nawet gdy jest ciepło decydują się na długi rękaw. Dlaczego? Powodem jest przede wszystkim bezpieczeństwo, ponieważ w momencie kiedy bramkarz rzuca się na murawę żeby złapać piłkę i jest w krótkim rękawie, wtedy grozi mu ryzyko obtarć czy drobnych skaleczeń chociażby na łokciach. Długi rękaw niewątpliwie zapewnia jakiś stopień ochrony przed tego typu obtarciami. Na bluzy bramkarskie może sobie pozwolić każdy, ponieważ ich zakup nie wiąże się z dużymi kosztami. Zazwyczaj cena waha się w granicach 100-200 złotych. Chyba że stawiamy na najnowsze modele, które posiadają różne technologie, wtedy ta cena jest automatycznie wyższa. 

Bluza bramkarska Nike to połączenie jakości i przystępnej ceny… Wykonana jest ze specjalnego, „oddychającego” materiału, w której bramkarz nie będzie się nadmiernie pocił, dzięki czemu nie przegrzeje się ani nie zmarznie. Tak naprawdę przy wyborze bluzy bramkarskiej kluczowe jest to, z jakiego materiału jest ona wykonana. Bluzy bramkarskie nie mogą mieć sztucznych domieszek, ponieważ zawodnik nie będzie czuł się w nich komfortowe i jednym słowem nie spełnią one swojego zadania. 

Jeżeli mamy w rodzinie lub wśród znajomych osobę, która trenuje i jest bramkarzem, a zastanawiamy się, jaki prezent jej kupić, to bluza bramkarska będzie strzałem w dziesiątkę. W końcu praktyczne prezenty są tymi najlepszymi, a każdy bramkarz wie, że każda ilość odzieży sportowej na zmianę jest mile widziana! Dlatego nie zastanawiaj się, tylko dokonaj zakupu i spraw radość bliskiej osobie.

Powrót do góry