Buty piłkarskie Adidas Nemeziz Messi – model zapewniający niesamowitą zwinność

Buty piłkarskie Adidas Nemeziz Messi – model zapewniający niesamowitą zwinność

Jednym z największych osiągnięć właścicieli zarządzających marką Adidas było podpisanie kontraktu z Leo Messim. Umowa, która wygaśnie dopiero po zakończeniu kariery przez Argentyńczyka opiewa na wiele milionów dolarów. Największym owocem tej współpracy są buty piłkarskie Adidas Nemeziz Messi. Obuwie sportowe, które zapewnia niespotykaną jak dotąd zwrotność na boisku.

Adidas Nemeziz Messi pozwolą zmienić przebieg gry

W opisach sponsora Adidas Nemeziz Messi możemy przeczytać, że to obuwie sprawi, iż przeciwnicy będą gonili cień posiadacza takich butów. Przy strzale wywołają strach u niejednego bramkarza. Jeśli na co dzień grywamy w piłkę nożną, to Adidas Nemeziz Messi pozwolą niejednemu przeciwnikowi zajść za skórę. Każdy pomocnik, rozgrywający, reżyser gry będzie chciał przyodziać te buty. Dlaczego?

Adidas Nemeziz Messi posiadają innowacyjną, inspirowaną taśmami cholewkę. W tej kwestii ma się wrażenie, że obuwie idealnie dopasowuje się do stopy. Takie wrażenie wywołane jest rzeczywiście, gdy tylko je ubierzemy. Poza tym producent zadbał o odpowiednią podeszwę, która za sprawą innowacyjnej technologii pozwala na wręcz wybuchowe przyspieszenie na murawie. To bardzo ważne podczas trwającego meczu.

Adidas Nemeziz Messi sprawi, że niemożliwe istnieje

Ciekawą strategią marketingową w przypadku Adidas Nemeziz Messi jest fakt, że producent stale przypomina, iż to obuwie sportowe przeznaczone dla młodzieży. Czy to oznacza, że doświadczonym zawodnikom nie przyniesie to spodziewanych rezultatów? Z pewnością nie, ale opis Adidas Nemeziz Messi pasuje idealnie to żwawego, nieopierzonego często zawodnika środka pola. Choć sam Leo Messi nie należy już do najmłodszych zawodników, więc zamysł marketingowców firmy Adidas może być nieco mylący.

Buty Adidas Nemeziz Messi zapewniają bezpośredni kontakt stopy z piłką, dzięki czemu każdy zawodnik zyska na wyczuciu poprzez wytrzymałą tekstylną cholewkę. W przypadku tego modelu zastosowano specjalny system – Agility Bandage System, który inspirowany jest taśmami sportowymi. Ważną częścią Adidas Nemeziz Messi jest także Dual Lock Collar, technologia, która odpowiada za bezpieczne dopasowanie i stabilizację kostki.

Inwestycja w Adidas Nemeziz Messi opłaci się

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wydać kilkaset złotych na profesjonalne obuwie sportowe, to wystarczy, że ubierzesz na stopę Adidas Nemeziz Messi. Słowo pisane w żaden sposób nie odda tego, co poczujemy po założeniu butów, które nie posiadają sznurowadeł. Każdy produkt dostosuje się indywidualnie do stopy zawodnika. Dzięki temu dopasowanie jest spersonalizowane w 100%.

Obuwie Adidas Nemeziz Messi są dostępne w wersji na murawę jako korki, a także na sztuczną nawierzchnię jako turfy oraz halówki, w przypadku uprawiania futsalu. Te ostatnie producent zachęca do stosowania podczas wykonywania codziennych czynności. Zostały stworzone po to, aby przetrwać na miejskich betonach. Czy rzeczywiście tak jest, w przypadku Adidas Nemeziz Messi? Będzie trzeba to sprawdzić na własnych stopach.

Powrót do góry