Jakie buty piłkarskie noszą Ronaldo, Lewandowski, De Bruyne i Piqué?

Jakie buty piłkarskie noszą Ronaldo, Lewandowski, De Bruyne i Piqué?

Światowej sławy piłkarze tacy jak Cristiano Ronaldo, Robert Lewandowski, Kevin De Bruyne oraz Gerard Piqué od lat współpracują z Nike i doczekali się własnych kolekcji butów piłkarskich. Słynni zawodnicy reklamują również koszulki piłkarskie Nike z kolekcji Nike F.C.

Na stronach internetowych producenta oraz dystrybutorów możemy znaleźć produkty sygnowane nazwiskami słynnych piłkarzy, w których grają na co dzień, i które pomagają im odnosić sukcesy. Chcesz nosić buty piłkarskie polecane przez Twojego idola? Nic prostszego. Starsze modele z łatwością znajdziesz na przecenach, a niektóre z tych najnowszych możesz dowolnie spersonalizować, wybierając ulubione kolory.

Polski akcent w Nike

Nike Hypervenom Phantom: współpracę z Nike nawiązał Robert Lewandowski, który mimo że w Bayernie Monachium gra z logo Adidasa na piersi, na jego nogach zawsze znajdziemy obuwie Nike. Lewandowski reklamuje kolekcję Nike Hypervenom Phantom. Jeszcze w tym roku ukażą się kolejne odsłony kolekcji Phantom stworzonej dla napastników, zwiększającej szybkość strzałów i umożliwiającej natychmiastowe zmiany kierunku. W styczniu swoją premierę będą miały modele Hypervenom Phantom III oraz Hypervenom Phantom III DF. Z kolei buty Hypervenom Phantom III Elite DF ukażą się w kwietniu (czarne), w maju (białe) i w sierpniu (czerwone).

Ronaldo, De Bruyne i Piqué wciąż wierni Nike

Nike Mercurial Superfly CR7: Cristiano Ronaldo, który podpisał dożywotni kontrakt z Nike, jest wierny modelowi Nike Mercurial Superfly CR7. Obuwie charakteryzuje się wbudowaną skarpetą Nike Grip zapobiegającą przesuwaniu się stopy w bucie. Sygnowane nazwiskiem Portugalczyka kolejne odsłony obuwia Mercurial Superfly CR7 zostało podzielone na… rozdziały. Do tej pory ukazały się: Savage Beauty (2015), Natural Diamond (2016), Discovery (2016), Forged for Greatness (2017), Cut to Brilliance (2017). Każdy rozdział został poświęcony największym dokonaniom Portugalczyka. Rozdział 6, który ukaże się w marcu tego roku, będzie zatytułowany Pride of Portugal. Kolekcja Nike Mercurial Superfly CR7 reklamowana jest przez Nike jako najszybsze buty piłkarskie na świecie, w których zastosowano materiał Flyknit oraz płytkę 3D Speed.

Nike Magista Obra: pomocnik Manchesteru City, Belg Kevin De Bruyne, wybrał obuwie Nike Magista Obra, które projektowane jest zarówno na twardą, jak i miękką murawę. Producent zapewnia, że buty Magista Obra gwarantują piłkarzowi „precyzyjną kontrolę nad piłką i lepsze dopasowanie, dzięki czemu pozwalają na bardziej finezyjną grę”. W styczniu tego roku ukaże się nowy model Nike Magista Obra II DF, a w maju Magista Obra II Elite DF.

Nike Tiempo Legend: hiszpański obrońca Gerard Piqué, na co dzień grający w katalońskim klubie FC Barcelona, na boisku nosi buty Nike Tiempo Legend. Obuwie Nike Tiempo Legend jest wodoodporne, wykonane z miękkiej kangurzej skóry i pozbawione języka. W styczniu ukaże się model Nike Legend VII w odsłonie czarnej, a w maju zostanie wypuszczona wersja biała Nike Legend VII, która z pewnością znajdzie się na stopach Piqué.

Powrót do góry