Co wchodzi w skład dresu piłkarskiego?

Co wchodzi w skład dresu piłkarskiego?

Profesjonalny strój do piłkarskiego treningu

Zmagania piłkarskie już od wielu lat stały się bardziej zaawansowane pod względem technicznym w kontekście stosowanej odzieży sportowej. Dres piłkarski coraz częściej może przyczynić się do zwiększenia umiejętności na boisku, ale też może być bardzo pomocny w wielu sytuacjach. Uniwersalność odzieży treningowej pozwala na jego użytkowanie bez względu na miejsce i okoliczności. Dres piłkarski kupuje się najczęściej w komplecie, tak aby zadbać w pełni o nawet najdrobniejszy element wyposażenia.

Podstawowe elementy dresu piłkarskiego

Na dres piłkarski składa się przede wszystkim bluza sportowa oraz spodnie. Oba elementy wykonywane są z najnowocześniejszych materiałów, tak aby były trwałe i gwarantowały lepszą ruchliwość na boisku i zwiększały komfort zawodnika niezależnie od pozycji czy jego zadań. Bluza wyposażona jest najczęściej w rozsuwany kołnierz ze stójką i może posiadać kieszenie. Z kolei spodnie mogą być dopasowane do sylwetki i także często wykorzystuje wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Szeroki wybór kompletów piłkarskich

Profesjonalni piłkarze posiadają wiele kompletów dresów. To nie tylko dbałość o komfort przy każdej okoliczności, ale też oddanie dla barw klubowych. Kolorystyka rzadko bywa przypadkowa, gdyż dres piłkarski przyodziewa każdy członek zespołu podczas wspólnego treningu. Strój na rozgrzewce pozwala zrozumieć piłkarzowi, że nawet podczas ćwiczeń stanowi element większej układanki w celu osiągnięcia zwycięstwa.

Powrót do góry