Dlaczego warto kupić dziecku markową odzież piłkarską?

Dlaczego warto kupić dziecku markową odzież piłkarską?

Młodzi piłkarze mają swoich idoli i chcą wyglądać tak jak oni. Kilka lat temu fryzjerzy obcinali chłopców „na Ronaldo”, teraz króluje fryzura „a la Neymar”. Jednak stylizacja włosów to nie wszystko. Chłopcy chcą grać w odzieży i obuwiu sygnowanym nazwiskami ulubionych piłkarzy, lecz niektórzy rodzice stanowczo odmawiają, widząc, ile kosztuje oryginalna koszulka piłkarska Nike lub Adidas.

Jednak świetny wygląd to nie jedyna zaleta markowej odzieży. Producenci tacy jak Nike czy Adidas tworzą swoje kolekcje z myślą o profesjonalistach, którzy wymagają szczególnego wsparcia na boisku. Markowe obuwie piłkarskie oraz odzież Nike i Adidas wyposażona jest w szereg technologii, które zapobiegają kontuzjom i zapewniają młodemu piłkarzowi niezwykły komfort podczas każdej rozgrywki. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w markową odzież piłkarską i gdzie kupować najtaniej.

Zalety markowej odzieży piłkarskiej

Producenci tacy jak Nike czy Adidas mają podpisane kontrakty z największymi klubami piłkarskimi na świecie i specjalnie z myślą o nich tworzą swoje innowacyjne produkty, prześcigając się w pomysłach. Dla piłkarza najważniejszy podczas gry jest komfort, który zapewniają liczne technologie autorstwa najsłynniejszych producentów odzieży sportowej. Nike w swoich koszulkach piłkarskich stosuje materiały Dri-FIT oraz Breathe, które chłodzą, odprowadzają wilgoć i zapobiegają przegrzaniu. Nowością Nike jest system Aeroswift, dzięki któremu piłkarz odczuwa wygodę nawet przy dużych szybkościach. Z kolei w odzieży Adidas znajdziemy technologię ClimaLite, która odpowiada za odprowadzanie potu na zewnątrz i dopasowanie koszulki do ciała, a także system ClimaChill, który chłodzi skórę w miejscach najbardziej narażonych na przegrzanie. Markowa koszulka piłkarska Nike lub Adidas sprawia, że mały piłkarz czuje się w niej jak w drugiej skórze – nie ogranicza ona jego ruchów i nie klei się do ciała.

Zalety markowego obuwia piłkarskiego

Trening w zwykłej bawełnianej koszulce nie wyrządzi dziecku szkody, poza tym, że znacznie obniży jego komfort. Jednak gra w piłkę nożną w halówkach lub korkach z bazaru może się niestety skończyć kontuzją. Nike stosuje w obuwiu piłkarskim system Flyknit, który zapewnia elastyczność, przewiewność, lekkość, wytrzymałość i dopasowanie, a także technologię All-Conditions Control, dzięki której piłkarz gra pewniej, odczuwając świetną przyczepność. Wśród nowych technologii Nike znajdziemy również zapobiegającą ślizganiu się stopy w bucie skarpetę Nike Grip oraz system Anti Clog Traction, który sprawia, że błoto nie gromadzi się na korkach. Z kolei Adidas zapewnia piłkarzom wygodę, dopasowanie, przewiewność, amortyzację i przyczepność, dzięki technologiom adiPrene, Active Formotion, OrthoLite, Torsion oraz Traxion. Markowe obuwie Nike i Adidas z kolekcji CR7 (Ronaldo) i NJR (Neymar) możesz kupić taniej na stronach polskich dystrybutorów, którzy zaopatrują zarówno klientów detalicznych, jak i kluby piłkarskie. Wyjątkowo bogatą kolekcję odzieży, obuwia i dodatków można znaleźć na stronie Ambersport.pl.

Powrót do góry