Dres piłkarski Adidas cieszy się niesłabnącą popularnością

Dres piłkarski Adidas cieszy się niesłabnącą popularnością

Najbardziej rozpoznawalny strój sportowy

Wszystkie dresy z charakterystycznymi trzema paskami są znane i lubiane na całym świecie. Adidas to firma odzieży sportowej, której kolekcje posiadają nie tylko charakterystyczne elementy, ale na stałe zagościły w masowej wyobraźni nie tylko sportowców. Marka posiada w swoim dorobku wiele kultowych klasyków, takich jak dres piłkarski Adidas. Historia całego brandu trwa już niemal sto lat. Początki sięgają już roku 1924 roku, kiedy to bracia Adolf i Rudolf Dassler założyliGebrüderDasslerSchuhfabrik.

Legendarne trzy paski wciąż mają się dobrze

Dres piłkarski Adidas, a także buty i wiele innych akcesoriów cieszą się niesłabnącą popularnością. Obroty całego koncernu odzieżowego sięgają co roku wielomilionowych sum. Sama marka nie stoi w miejscu, twórcy uważnie słuchają potrzeb zmieniającego się rynku i podejmują próby spełnienia oczekiwań piłkarzy, a także innych sportowców. Jednym z powodów sukcesów Adidas jest stała współpraca z gwiazdami świata futbolu.

Bogata oferta osiągalna dla wszystkich

W przeszłości produkty Adidasa były nieosiągalne. Dziś są na wyciągnięcie ręki, a w każdym przedziale cenowym można znaleźć coś dla siebie. Z tego też powodu kluby piłkarskie często korzystają z odzieży sportowej niemieckiej marki. Dres piłkarski Adidas często można oglądać podczas trwających rozgrzewek przed ważnymi meczami. Stroje są wzbogacone o liczne technologiczne rozwiązania, które zwiększają komfort podczas gry.

Powrót do góry