Dres treningowy Adidas na mokre warunki

Dres treningowy Adidas na mokre warunki

Dopasowany i minimalistyczny strój do treningu

Dla jednych najważniejszy będzie design, dla drugich technologia zawarta w strukturze włókien materiału. Dres treningowy Adidas rozwiązuje każdy dylemat, gdyż posiada wszystkie te pożądane cechy. Najczęściej progresywny, minimalistyczny styl, a przede wszystkim pikowany fason ze specjalną izolacją PrimaLoft, to zabezpieczenie nawet podczas najsilniejszych mrozów. Dopasowana bluza dresowa, spodnie ze wzmocnionymi panelami, suwaki, kieszenie, to wszystko docenisz, gdy już odbędziesz kilka intensywnych treningów w tym stroju.

Czym jest technologia PrimaLoft?

To specjalna innowacja zastosowana zarówno w butach, jak i odzieży sportowej firmy Adidas. Jej celem jest zapewnienie idealnej izolacji termicznej, a także utrzymanie komfortu suchości ubioru nawet podczas najtrudniejszych warunków. Mikrowłókna pełnią funkcję wypełnienia, przypominają często spotykany puch w kurtkach, jednak nie są obojętne na działanie wilgoci. Poza tym taki dres treningowy Adidas nie ulega odkształceniom podczas zgniatania czy pakowania do plecaka. Zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż tradycyjne rozwiązania do treningu.

Wartościowe cechy dresu do treningu marki Adidas

Przydatne podczas wysiłku mogą okazać się mankiety ze ściągaczami, a dopasowany krój sprawia, że ubiór staje się drugą skórą przy okazji podkreślając sylwetkę. Na warstwę wierzchnią składa się tkanina o płóciennym splocie z nylonu. Wygodne są suwaki na całej długości z taśmą NMD i skórzanymi uchwytami.

Powrót do góry