Getry termoaktywne receptą na mroźną aurę

Getry termoaktywne receptą na mroźną aurę

Dla piłkarzy zimową porą

Getry piłkarskie termoaktywne to część garderoby zawodnika, która może okazać się wsparciem podczas aktywności zimą na świeżym powietrzu. Są estetycznie wykonane i stworzone z oddychającego materiału. Zapewniają niczym nieskrępowaną swobodę ruchów, właściwą temperaturę oraz odpowiedni przepływ powietrza. Piłkarz noszący getry piłkarskie termoaktywne zachowuje optymalną ciepłotę ciała podczas wysiłku w mroźne zimowe dni.

Suchość i świeżość skóry

Nie ma powodów, aby martwić się o obtarcia skóry, wychłodzenie nóg czy ich nadmierne spocenie. Getry piłkarskie termoaktywne odprowadzają nadmiar wilgoci z powierzchni łydek i stóp. Za ich sprawą skóra pozostaje sucha, ani też nie utraci przyjemnej świeżości nawet w trakcie bardzo intensywnego wysiłku fizycznego. Po zakończonym treningu można je swobodnie wyprać w pralce w 30°C. Po wyschnięciu będą gotowe do ponownego użytku.

Termika nóg w chłodniejsze dni

Skarpety piłkarskie nie powodują otarć, a do tego zapewniają nogom optymalne warunki. Możliwa jest zwiększona cyrkulacja powietrza, a przy tym nie zakłócają poprawnego krążenia krwi. Nowoczesne modele getrów piłkarskich na zimę są atrakcyjne wizualnie, a także nie odbiegają wersjom letnim w kwestiach kolorystycznych. W większości modelach wyeliminowano szwy, a zapewniono maksymalne dopasowanie i komfort ich użytkowania. Zastosowane w miejscach najbardziej narażonych na wychłodzenie najnowsze technologie pozwalają na utrzymanie prawidłowej termiki.

Powrót do góry