Innowacje firmy Adidas poprawiają wyniki biegaczy

Innowacje firmy Adidas poprawiają wyniki biegaczy

Koszulka kompresyjna marki Adidas

Już od wielu lat Adidas TechFitChillShortSleeve stanowi hit wśród produktów odzieży sportowej. To idealna koszulka kompresyjna do treningu, która z rękawem do łokcia i o ściśle przylegającym do ciała kroju jest w stanie wspomóc biegacza w biciu kolejnych rekordów. Wykonana została w technologii ClimaChill i stanowi jeden z elementów stroju jakim jest dres treningowy Adidas. Koszulka polecana jest do biegania i wielu innych aktywności.

Pierwsza warstwa stroju biegacza

Koszulka kompresyjna sprawdzi się jako pierwsza warstwa ubioru, czyli Base Layer, zarówno u amatora, jak i profesjonalisty. Wykonana jest z poliestrowego materiału w technologii ClimaChill. Zawiera drobinki ze stopu srebra oraz aluminium. Producent zastosował w jej przypadku przewiewną siateczkę, tkanina ta odprowadza nadmiar ciepła z pleców, co sprawia, że jest jeszcze bardziej komfortowa i efektywna. Ergonomiczny krój zapewnia pełną swobodę ruchów.

Zalety technologii ClimaChill

Lekka kompresja potrafi wydatnie wspomóc pracę mięśni w czasie intensywnej aktywności. Ponadto strategicznie rozmieszczone panele wentylacyjne pomagają wentylować chłodzenie i odprowadzanie nadmiaru wilgoci na zewnątrz ciała. Zastosowano płaskie szwy, które redukują ryzyko powstawania otarć. Taki dres treningowy Adidas charakteryzuje się również dużą rozciągliwością we wszystkich możliwych kierunkach. To cecha, która zapewnia znakomite dopasowanie do ciała biegacza.

Powrót do góry