Juventus Turyn wykorzystuje rozwiązania firmy Adidas

Juventus Turyn wykorzystuje rozwiązania firmy Adidas

Dlaczego Juve zdecydowało się na produkty Adidas?

Spośród wielu firm produkujących odzież sportową, Juventus Turyn wybrał rozwiązania wprowadzone na rynek przez Adidas. Niemiecki potentat na rynku wspiera ten najbardziej utytułowany włoski klub od wielu lat. Dres piłkarski Adidas można zauważyć podczas ostatnich minut przed pierwszym gwizdkiem, koszulkę, spodenki już, gdy zawodnicy Starej Damy ustawiają się na boisku. Zwieńczeniem każdego elementu odzieży sportowej jest wyszyte godło tego klubu.

Produkty Adidas stworzone z myślą o odniesieniu kolejnych sukcesów

Zarząd Juventusu Turyn podjął decyzję o wykorzystywaniu osiągnięć Adidas, gdyż to one posiadają dopasowane kroje oraz zawierają w sobie wiele innowacyjnych technologii. Przykładowo dres piłkarski Adidas jest lżejszy od konkurencyjnych rozwiązań na rynku. Stroje niemieckiego producenta charakteryzują się wiatroszczelnością i zapewniają przewiewny komfort podczas intensywnego wysiłku.

Strój potwierdzający dominację Juventusu

Od wielu lat piłkarze Starej Damy na tle pozostałych włoskich klubów prezentują się najlepiej, nie tylko pod względem sportowym, ale także wizualnym. Co sezon nowa edycja stroju Juve wzbudza wiele dyskusji i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych strojów w piłkarskim świecie. Czarno-białe barwy od wielu lat są rozpoznawane nie tylko we Włoszech. Nie może dziwić fakt, że Adidas odnotowuje wysoką sprzedaż dresów, kompletnych strojów piłkarskich tego klubu.

Powrót do góry