Korki Adidas bez sznurówek – rewolucja stała się faktem

Korki Adidas bez sznurówek – rewolucja stała się faktem

Technologia Laceless, czyli korki Adidas bez sznurówek na stałe zagościły na rynku obuwia sportowego. Wykorzystywane są przez zawodowych piłkarzy, jak np. Ivana Rakiticia czy Mesuta Ozila. Od momentu wejścia do sprzedaży biją rekordy, testowane są przez coraz większą rzeszę piłkarzy.

Nowy wygląd prototypu

Jeszcze tak intrygujących butów pod względem wyglądu nie wypuściła na rynek firma Adidas. Na zewnątrz pokryte są ściśle przylegającym do stopy materiałem Primeknit. Z kolei w środku zastosowana została technologia Techfit, która pozwala na trzymanie w niezmiennej pozycji stopy piłkarza. Wszystkie te innowacje zapewniają naprawdę dużą wygodę i dopasowanie do stopy.

Najczystszy kontakt jest możliwy, dzięki temu, że te korki Adidas nie posiadają sznurówek. Dzięki temu zawodnik może wykorzystać jeszcze większą powierzchnię buta. Może nadać strzałowi, podaniu dodatkowej mocy i precyzji.

Zalety nowych butów Adidas

Korki Adidas zapewniają najbardziej zminimalizowany wpływ czynników zewnętrznych. Poza tym to koniec problemów ze sznurówkami, które nieustannie rozwiązywały się i były upychane po bokach obuwia. Właściwości butów bez sznurowadeł zostały przetestowane laboratoryjnie.

Korki Adidas ACE 16+ Purecontrol to zdaniem samych pracowników odzieżowego giganta, jedno z największych osiągnięć w historii firmy. Zastosowane technologie to jedno, ale druga kwestia, to ich niepowtarzalny wygląd, prezencja na murawie boiska. Na każdym szczeblu piłkarz będzie mógł sprawdzić ich nieporównywalne możliwości.

Powrót do góry