Korki Adidas X18 pomogą skompletować twój strój sportowy

Korki Adidas X18 pomogą skompletować twój strój sportowy

Doskonałe wyczucie piłki, odpowiednia blokada stopy oraz bezpieczne dopasowanie. To tylko kilka zalet nowych butów wprowadzonych na rynek przez firmę Adidas. Tak lekkiej podeszwy i stabilizacji na naturalnej nawierzchni jeszcze nie poczułeś.

Stworzone dla najszybszych na boisku

Tym razem korki Adidas pod względem wykonania zostały uproszczone maksymalnie. Niski kołnierz oraz specjalnie formowana pięta, to najważniejsze elementy. Pozbyto się także sznurowadeł, a zminimalizowaniu uległa cholewka. Powleczona została specjalną siatką – Skeletalweave, cienka przędza, która pozwala na świetnie czucie piłki podczas gry.

Podeszwa jest perforowana, dzięki czemu jej waga została w dużym stopniu zmniejszona. Uczucie biegania boso po boisku jest tutaj chyba najbardziej trafnym określeniem. Blokada stopy zapewniona jest przez kołnierz Clawcollar, dzięki czemu każdy zawodnik otrzyma gwarancję stabilizację.

Przydatne funkcjonalności, z których powinieneś korzystać

Korki Adidas X18, to buty, które potwierdzają, że warto wydać nieco większą kwotę, aby otrzymać niespotykaną jak dotąd jakość. W tym przypadku ostro zakończone kołki umiejscowione w przedniej części stopy i na pięcie umożliwiają szybki start do piłki i także gwałtowne zatrzymanie na naturalnej murawie.

Lekka podeszwa to efekt zastosowania technologii Speedframe. To perforacja, która gwarantuje doskonałe przyspieszenie, a także ochronę tej części stopy zawodnika. Strefa ta została amortyzowana i zapewnia optymalny ruch kostki. Korzystając z tego modelu obuwia będziemy czuć się lepszymi na boisku.

Powrót do góry