Kosmetyki Adidas – w trosce o komfort sportowców

Kosmetyki Adidas –  w trosce o komfort sportowców

Adidas to nie tylko odzież, obuwie i akcesoria sportowe, lecz również kosmetyki adresowane do sportowców oraz osób, które zawsze chcą czuć się świeżo. Z uwagi na to, że specjaliści Adidas mają wiedzę na temat funkcjonowania organizmu w ekstremalnych warunkach (co wykorzystują podczas tworzenia nowoczesnych technologii), stworzenie linii kosmetyków było tylko kwestią czasu.

Wprowadzenie produktów Adidas do drogerii spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony dotychczasowych konsumentów korzystających z odzieży i obuwia tej marki. Przy tworzeniu kosmetyków producent współpracował ze sportowcami, których zadaniem było testowanie produktów w trakcie wysiłku fizycznego. W rezultacie powstały kosmetyki, które wraz z wysokiej jakości produktami, takimi jak obuwie lub koszulka piłkarska Adidas, zapewniają sportowcowi świeżość i komfort podczas treningu.

Kosmetyki do pielęgnacji ciała

Wśród produktów Adidas przeznaczonych do pielęgnacji ciała znajdziemy żele pod prysznic oraz dezodoranty w sprayu i w kulce, w których zastosowano liczne technologie zapobiegające przegrzewaniu się organizmu i nieświeżemu zapachowi. Doskonałą propozycją na lato są kosmetyki z linii ClimaCool – dezodoranty oraz żele pod prysznic. Zastosowana w nich technologia ClimaCool obecna jest również w obuwiu Addias i polega na uwalnianiu orzeźwiających mikrokapsułek pod wpływem ruchu. Producent zapewnia, że fale orzeźwienia odczuwalne są do 48 godzin. Technologia uwalniana jest podczas ruchu, a więc „im więcej z siebie dajesz, tym lepiej działa”. W reklamie damskich produktów Adidas ClimaCool wystąpiła Ewa Chodakowska, lecz powstała również linia adresowana do mężczyzn. Do popularnych linii kosmetyków Adidas można również zaliczyć męskie i damskie produkty AdiPure. Dezodoranty AdiPure pozbawione są soli aluminium oraz alkoholu, natomiast w żelach pod prysznic z tej samej linii nie zastosowano mydła i barwników. Obecna w produktach AdiPure technologia Cotton Tech chroni skórę przed przykrym zapachem, a przy tym pozwala jej oddychać, nie zatykając porów.

Wody toaletowe Adidas

Po wieczornym treningu warto zrelaksować się w towarzystwie przyjaciół lub partnera. Podczas przygotowań do wyjścia na spotkanie nie można zapomnieć o użyciu odpowiadającej własnemu stylowi i charakterowi wody toaletowej. W ofercie zapachów Adidas znajduje się m.in. damska oraz męska linia Born Original opakowana są w stylowe szklane flakony. Męski zapach to połączenie ambry, cynamonu, rabarbaru, liści fiołka, czarnego pieprzu, olejku pomarańczowego oraz drzewa cedrowego, natomiast w damskim można wyczuć bergamotkę, morelę, skórkę pomarańczy, kokos, jaśmin, jabłko toffi, bób tonka, drzewo cedrowe oraz drzewo oliwne. Linia Born Original reklamowana jest hasłem „Bo wszyscy rodzimy się wyjątkowi”. Dużą popularnością cieszy się również linia Born Original Today – męska woda toaletowa pachnie mandarynką, limonką, elemi, cynamonem, kolendrą, kwiatem pomarańczy, sandałowcem, mchem drzewnym oraz bursztynem, natomiast w damskiej ukryto nuty drzewne, piżmo, mandarynkę, cytrynę, limonkę, kwiat pomarańczy, herbatę oraz jabłko.

Powrót do góry