Najlepsza poduszka do medytacji tylko u Tatuum!

Najlepsza poduszka do medytacji tylko u Tatuum!

Odpowiedzialna sprzedaż to coś, co wyróżnia Tatuum!

W sklepach i magazynach Tatuum odpowiedzialna sprzedaż nie ogranicza się tylko do stosowania odpowiednich środków bezpieczeństwa, takich jak odpowiednio założone maseczki, dezynfekcja czy zachowywanie prawidłowych i bezpiecznych dystansów. Jest to u nich traktowane już jako standard, a w trosce o zdrowie, a nawet życie klientów i pracowników idą o krok dalej. Aby zapewnić jak najbezpieczniejsze zakupy, wprowadzili wiele nowych usług w salonach i sklepie internetowym. Konsultanci marki Tatuum są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 i z chęcią pomogą w doborze rozmiaru, fasonu lub udzielą porady w stworzeniu stylizacji.

Poduszka do medytacji The Place — Tatuum

Poduszka do medytacji marki JOY in ME przeznaczona jest dla osób, które chcą wspomóc swoją praktykę medytacji. Korzystanie z niej podczas medytowania poprawi Twoją postawę, wesprze kręgosłup, a także złagodzi napięcie w stawach. Ułatwia ona fizyczny bezruch, który jest częścią siedzącej praktyki medytacyjnej. Jej wnętrze wypełnione jest łuską gryki, której ilość można dostosować do własnych potrzeb i wygody. Warto zaznaczyć, że zawartość poduszki idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a także izoluje od zimnego podłoża. Poduszka do medytacji pakowana jest w lniany pokrowiec z uchwytem, który ułatwia transport i przemieszanie poduszki. Dzięki zamkowi błyskawicznemu jest łatwa do wyprania w temperaturze do 30 stopni C. Wymiary poduszki to: średnica 36 cm, wysokość 14,5 cm.

Dostawy i zwroty w sklepie stacjonarnym i internetowym Tatuum

Koszt każdej dostawy powyżej 99 zł jest za 0 zł! Wysyłki spoza Polski, w ramach Unii Europejskiej, ale z wyłączeniem Irlandii, dokonywane są pocztą kurierską, a ich koszt na terenie Unii Europejskiej wynosi 30 PLN. Dostawa standardowa na terenie Polski oraz za pomocą paczkomatów InPost zajmuje od 2 do 5 dni roboczych. Na zwrot masz aż 30 dni od otrzymania przesyłki! Zwrot możesz dostarczyć do dowolnego salonu Tatuum lub wysłać na własny koszt na adres podany na stronie internetowej. Kup poduszka do medytacji już dziś!    

Powrót do góry