Najlepsze aplikacje mobilne dla sportowców od Adidasa

Najlepsze aplikacje mobilne dla sportowców od Adidasa

Adidas jest jedną z trzech najbardziej popularnych marek zajmujących się ubieraniem sportowców. Obok Nike i Pumy buty piłkarskie i koszulka piłkarska Adidas to najczęściej wybierane przez sportowców produkty.

Adidas sponsoruje wiele gwiazd piłkarskich, w tym Luisa Suareza, Grzegorza Krychowiaka oraz Lionela Messiego. Ten ostatni w 2017 roku podpisał dożywotni kontrakt z Adidasem, którego wartość szacuje się na ok. miliard dolarów. Oprócz produkcji zaawansowanej technologicznie odzieży i obuwia Adidas prowadzi również niesamowite kampanie reklamowe z udziałem największych gwiazd sportu oraz wprowadza na rynek autorskie aplikacje mobilne adresowane do sportowców. Sprawdź, jakie aplikacje Adidas możesz pobrać ze sklepu Google Play.

Adidas Smart Ball

Niezwykła aplikacja dla początkujących piłkarzy, którzy pragną nauczyć się kopać jak profesjonaliści, oraz dla tych, którzy chcą stale doskonalić swoją technikę. Aby skorzystać z aplikacji Adidas Smart Ball, należy najpierw nabyć wyjątkową piłkę Smart Ball, która wygląda jak normalna piłka nożna w rozmiarze 5, jednak w rzeczywistości jest czymś znacznie więcej – Twoim osobistym trenerem. W piłce Smart Ball znajdują się specjalne czujniki, które kontrolują każdy Twój ruch i pomagają doskonalić technikę. Swoje wyniki możesz obserwować właśnie w aplikacji mobilnej Adidas Smart Ball, w której znajdziesz informacje zwrotne dotyczące Twojej gry, a także porady i wskazówki, które pomogą Ci stać się lepszym piłkarzem. Producent zapewnia, że „aplikacja interpretuje i natychmiast wyświetla dane o sile kopnięcia, podkręceniu, biegu i torze lotu piłki wraz z instrukcjami, poradami i wskazówkami trenerskimi”. Jeśli lubisz uczyć się w pojedynkę i chcesz samodzielnie doskonalić swoją technikę, piłka Adidas Smart Ball wraz z aplikacją pomoże Ci dążyć do doskonałości. Piłka musi być ładowana co około 2000 strzałów – ładowanie trwa godzinę i po tym czasie możesz ponownie korzystać z inteligentnej piłki. Adidas Smart Ball to doskonały pomysł na prezent. Ceny piłki wahają się między 400 a 900 zł – warto więc polować na promocje na stronie producenta.

Adidas Glitch

W 2017 roku swoją premierę miały pierwsze na świecie wymienne buty piłkarskie Adidas Glitch. Co oznacza „wymienne”? Otóż kupując buty Adidas Glitch, otrzymujesz starter w postaci jednego buta wewnętrznego i dwóch skórek zewnętrznych, które możesz dowolnie wymieniać. Oznacza to więc, że nie musisz kupować wielu butów piłkarskich, by odróżniać się od reszty – wystarczy, że raz kupisz wewnętrzny but Addias Glitch i będziesz kolekcjonował zewnętrzne skórki. Obuwie Adidas Glitch aktualnie można kupić jedynie przez aplikację mobilną o tej samej nazwie i zamówić je wyłącznie na adres londyński. Jeśli więc koniecznie chcesz wypróbować najnowsze obuwie Adidas Glitch, możesz poprosić znajomych z Londynu o udostępnienie adresu, na który zostanie nadesłana paczka. Niektórzy londyńscy sprzedawcy skupują również obuwie Adidas Glitch w celu sprzedawania go poza terytorium Londynu. Takich okazji możesz szukać na międzynarodowych platformach handlowych online.

Powrót do góry