Najlepsze aplikacje mobilne Puma dla sportowców

Najlepsze aplikacje mobilne Puma dla sportowców

W XXI wieku stworzenie produktu nie wystarczy, trzeba go jeszcze umieć wypromować. Kampanie reklamowe firm odzieżowych takich jak Puma angażują światowej sławy sportowców. Wśród współpracujących z Pumą piłkarzy znajdują się m.in. Antoine Griezmann, Rui Patrício, Giorgio Chiellini, Gianluigi Buffon, Petr Čech oraz Diego Godin. Kampanie obejmują reklamy telewizyjne, internetowe oraz billboardy.

Podpisując kontrakt ze światowej sławy sportowcem, Puma może liczyć na ogromne zyski ze sprzedaży produktów kupowanych przez fanów piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych. Jednak aby dotrzeć do młodszych konsumentów, którzy na co dzień nie rozstają się ze swoimi smartfonami, firmy odzieżowe tworzą aplikacje mobilne, które adresowane są do osób aktywnych fizycznie, będących potencjalnymi klientami Pumy. Sprawdź, jakie oficjalne aplikacje Pumy możesz pobrać na swój smartfon przez Google Play.

PUMA CATch up

Tworząc aplikację mobilną CATch up, niemiecki producent zastosował ciekawą grę słów. Napisane wersalikami, wyróżniające się słowo „CAT” odnosi się rzecz jasna do kota na słynnym logo Pumy. „Dogoń Pumę”, czyli bądź na bieżąco z nowymi produktami wydawanymi przez producenta z Niemiec. W aplikacji CATch up możesz zapoznać się również z historiami dotyczącymi sukcesów współpracujących z Pumą sportowców oraz dowiedzieć się gdzie, z czego i w jaki sposób produkowana jest każda koszulka piłkarska Puma oraz obuwie sportowe. Korzystanie z aplikacji PUMA CATch up umożliwia śledzenie wszelkich nowości Pumy, więc jest to idealny gadżet dla fanów odzieży i obuwia tego producenta. Aplikacja dostępna jest wyłącznie w języku angielskim, więc jeśli jesteś zainteresowany sportem i produktami Pumy, możesz w ten sposób codziennie szkolić znajomość języka obcego. Magazyn online został stworzony z myślą o pracownikach Pumy, którzy powinni być na bieżąco z wszelkimi nowinkami. W Google Play fraza „Puma’s Employee Magazine” została niestety niefortunnie przetłumaczona na „Puma Pracownik Magazynu” i nie brzmi wcale jak ciekawe źródło informacji o sportowcach, lecz bardziej jak oferta pracy.

PUMATRAC

Nowoczesna aplikacja mobilna dla biegaczy autorstwa Pumy ma wyjątkowo przyjazny użytkownikowi wygląd i została stworzona do motywowania sportowców. Aplikacja zapewnia dostęp do podstawowych informacji, takich jak pogoda, dzień tygodnia i lokalizacja, a także umożliwia dostosowanie jej do osobistych upodobań i zachowań (wybór muzyki, aktywność w mediach społecznościowych). Korzystając z aplikacji, możesz śledzić tempo biegu, pokonane kilometry oraz spalone kalorie. Inteligentna aplikacja PUMATRAC definiuje Twoje zachowanie podczas biegu, określając m.in. zmianę tempa w zależności od muzyki (współgra ze Spotify) i najbardziej efektywne dni tygodnia, a także zapamiętując stałe trasy i proponując najlepsze ścieżki do biegania w każdym mieście świata. PUMATRAC to aplikacja, która motywuje do działania, gdyż korzystając z wynalazku stworzonego przez Pumę, możesz śledzić postępy i czynić swoje bieganie bardziej efektywnym. Aplikację można również skonfigurować ze smartwatchem Pebble.

Powrót do góry