Najlepsze aplikacje od Nike dla sportowców

Najlepsze aplikacje od Nike dla sportowców

Marka Nike jest jedną z tych firm, które zatrudniają prawdziwych speców od marketingu, dzięki czemu jej każda kolejna kampania reklamowa przynosi miliony dolarów zysku. Dirk-Jan van Hameren właśnie zastąpił dotychczasowego globalnego szefa marketingu Nike, Grega Hoffmana, dlatego w najbliższym czasie możemy spodziewać się innowacji wprowadzonych przez van Hamerena, który w Nike pracuje od 25 lat. Firma Nike oprócz świetnych kampanii reklamowych dba również o swój wizerunek wśród miłośników nowych technologii, wypuszczając adresowane do sportowców i opracowane przez specjalistów aplikacje Nike. Jakie aplikacje Nike można znaleźć w Google Play?

Aplikacje dla gadżeciarzy i miłośników obuwia sportowego

Na miłośników kolekcji Nike Jordan, którzy lubią wysyłać wiadomości SMS, czeka aplikacja JORDAN KEYBOARD umożliwiająca używanie dedykowanych marce Jordan emotikonek we własnych wiadomościach tekstowych. W Google Play aplikację tę oceniono na 3,8/5. Jeśli natomiast jesteś oddanym fanem obuwia Nike i chcesz jako pierwszy dowiadywać się o nadchodzących premierach, ściągnij na swojego smartfona aplikację NIKE SNEAKRS. Ta oryginalna aplikacja Nike umożliwi Ci przeglądanie premierowych produktów Nike i błyskawiczne kupowanie ich za pomocą jednego kliknięcia. Użytkownik aplikacji ma dostęp do oryginalnych opisów produktów oraz zdjęć umożliwiających dokładne obejrzenie obuwia przed zakupem. Z aplikacją NIKE SNEAKRS możesz również śledzić nadchodzące premiery, włączając powiadomienia. Aplikacja dostępna jest w języku polskim i została oceniona przez użytkowników na 4,4/5. Jeśli chciałbyś przeglądać całą kolekcję Nike (nie tylko obuwie) i zapoznać się z innymi nowościami, takimi jak np. koszulka piłkarska Nike FC Barcelona Stadium Home 2017/18, możesz skorzystać z oficjalnej aplikacji NIKE FOOTBALL, która umożliwia uzyskanie wcześniejszego i wyłącznego dostępu do najnowszych produktów Nike. Alternatywą jest odwiedzenie oficjalnego sklepu internetowego Nike lub jednej ze stron zajmujących się dystrybucją produktów amerykańskiego producenta.

Aplikacje dla sportowców

Spośród aplikacji dla sportowców na największą uwagę zasługuje NIKE TRAINING CLUB – WORKOUT & FITNESS PLANS reklamowana jako „Twój trener personalny”. Nie masz pieniędzy na zajęcia z trenerem personalnym? Wypróbuj aplikację od Nike, w której znajdziesz ponad 160 darmowych treningów obejmujących m.in. ćwiczenia siłowe, ćwiczenia wytrzymałościowe oraz jogę. Aplikacja adresowana jest zarówno do amatorów, jak i zawodowych sportowców. NIKE TRAINING CLUB to apka polecana przez ponad 200 tys. zadowolonych użytkowników (średnia ocena: 4,6/5). Biegacze, osoby przygotowujące się do zawodów, amatorzy i sportowcy wszystkich dyscyplin chętnie korzystają również z aplikacji NIKE+ RUN CLUB, którą Nike nazywa „idealnym partnerem do biegania”. Korzystając z aplikacji, masz dostęp do porad, nagrań motywacyjnych oraz planów treningowych. Możesz również stawiać sobie i innym użytkownikom aplikacji wyzwania oraz udostępniać informacje w serwisach społecznościowych. Aplikacja NIKE+ RUN CLUB zastąpiła NIKE+ RUNNING i jest polecana przez ponad 500 tys. użytkowników (średnia ocena: 4,4/5).

Powrót do góry