Nowoczesne dresy piłkarskie Adidas dla kobiet

Nowoczesne dresy piłkarskie Adidas dla kobiet

Rozwiązania treningowe z trzema paskami dla kobiet

Dres piłkarski Adidas to niezbędny element sportowego stroju także wśród kobiet uprawiających piłkę nożną. Spodnie dresowe, rozpinana bluza, to sposób na zachowanie oryginalnych detali i natychmiastową rozpoznawalność barw klubowych bądź reprezentacyjnych. Dopasowany strój zapewni swobodę wykonywanych ruchów oraz dostarczy dopływ powietrza skórze. Dres piłkarski Adidas używany jest przez wiele kobiecych zespołów piłkarskich oraz reprezentacji narodowych.

Cechy charakterystyczne dresów piłkarskich dla kobiet

Istnieje kilka cech, które zastosował niemiecki producent odzieży sportowej w przypadku piłkarek. Dres piłkarski Adidas charakteryzuje się dopasowany krojem, który zapewnia przyleganie do ciała na biodrach i udach. Dodatkowo często wszyte boczne kieszenie i zaszewki z przodu. Elastyczna talia ze sznurkiem pozwala na dowolną regulację. Do wyprodukowania damskiego dresu piłkarskiego, firma Adidas wykorzystuje najwyższej jakości materiały.

Długotrwałość i łatwość pielęgnacji

To co wyróżnia dres piłkarski Adidas na tle konkurencji, to podwyższony stopień trwałości oraz łatwość prania. Strój można wyczyścić w pralce w zimnej wodzie, a prasować letnim żelazkiem. Suszyć można w bębnowej suszarce w niskiej temperaturze. Dres nie wymaga stosowania wybielaczy, środków zmiękczających czy mocnych detergentów. Kolory nawet po wielu praniach pozostają intensywne. Rozgrzewka czy intensywny trening w takim stroju to czysta przyjemność.

Powrót do góry