Obuwie Adidas Nemeziz dostosowane do sztucznej i naturalnej trawy

Obuwie Adidas Nemeziz dostosowane do sztucznej i naturalnej trawy

Znalezienie solidnych i wytrzymałych butów do gry w piłkę nożną na nawierzchniach trawiastych i sztucznych, to częsta bolączka zarówno osób uprawiających ten sport amatorsko, jak i profesjonalistów. Od doboru obuwia zależy naprawdę wiele. Buty Adidas Nemeziz jak głosi kampania marketingowa – pozwalają uwolnić spryt na boisku. Czy rzeczywiście tak jest?

Buty Adidas Nemeziz to nie tylko barwna kolorystyka

Nowy produkt firmy Adidas to nie tylko ciekawa szata kolorystyczna, ale wiele funkcjonalności, których na pierwszy rzut oka nie jesteśmy w stanie dostrzec. Dokonując zakupu Adidas Nemeziz, tak naprawdę powinniśmy je przymierzyć. Ich czucie na stopie jest niepowtarzalne, wówczas wyczuwalna jest różnica w porównaniu z obuwiem, które posiadaliśmy wcześniej. Sekret polega też na momencie styku butów z piłką. To wrażenie wprost trudno opisać, ale jedno jest pewne. Możemy poczuć się jak piłkarz światowego formatu.

Producent butów piłkarskich Adidas Nemeziz już od wielu lat zaopatruje zawodowców i nie tylko w sprzęt sportowy. Tej firmy nie trzeba nikomu tak naprawdę przedstawiać. To popularna marka, której zaufał m.in. Leo Messi. Firma Adidas, to liczący się na rynku producentów obuwia potentat, a ceny mogą wahać się na wielu szczeblach cenowych. Ten szeroki wachlarz możliwości to przemyślany zamysł, aby nie zamknąć się na żadną osobę, która podejmuje aktywność sportową jaką jest piłka nożna.

Atuty Adidas Nemeziz

Twórcy nowych butów marki Adidas sprawili, że każdy fragment ich budowy wpływa na poprawę komfortu gry. Pierwszym walorem Adidas Nemeziz, o którym należy wspomnieć, to stabilność. Konstrukcja obuwia jest inspirowana taśmą sportową Agility Bandage. Zapewnia ona wsparcie i pełną mobilność, która jest niezbędna do utrzymania dynamicznego stylu gry.

Z kolei w przypadku przedniej części stopy mamy do czynienia z Agility Weave. To ta innowacyjna technologia zapewnia bezpośredni kontakt z piłką, to takie uczucie jak styczność bosej stopy z futbolówką! Głównym atutem Adidas Nemeziz jest lekka podeszwa zewnętrzna. Przez twórców została nazwana Torsionframe i Torsion Ribs. To ta część buta wspomaga odbicie od podłoża. To wręcz wybuchowa energia, która przynosi niespotykane dotąd efekty na naturalnych nawierzchniach.

Stań się mózgiem swojego zespołu, dzięki Adidas Nemeziz

Buty Adidas Nemeziz to wyjątkowa zwinność, która z pewnością pomoże zawodnikom decyzyjnym na boisku, tym, którzy kontrolują przebieg gry. Każdy rozgrywający będzie zadowolony z użytkowania swoich nowych butów. Producent zapewnia, że Adidas Nemeziz umożliwiają wykonywanie ruchów, które mogą przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Ich specjalna owijana konstrukcja, która inspirowana jest taśmami sportowymi rozwija się w jednym kierunku, a z kolei w innym blokuje ruch. To kompresyjne wsparcie jest jedyne w swoim rodzaju, to naprawdę trzeba poczuć na własnej nodze! Cholewka Adidas Nemeziz nie zawiera sznurowadeł,  co zapewnia szybsze ubranie obuwia niż w przypadku wiązanych modeli. Wydaje się, że w tym przypadku twórcy przygotowali swój produkt na każdą ewentualność.

Powrót do góry