Prezenty dla sportowca – podpowiadamy co kupić!

Prezenty dla sportowca – podpowiadamy co kupić!

Zastanawiasz się nad prezentem dla sportowca? Wybrać odpowiednią niespodziankę może być ciężko. Często wydaje nam się, że trenujące osoby mają wszystko czego potrzebują. Czasami obawiamy się, że prezent będzie nietrafiony, bo kupimy nieodpowiedni rodzaj odżywek czy rozmiar koszulki. Jest jednak w czym wybierać jeśli chodzi o prezenty dla sportowców. Oto nasze propozycje!

Pakiet startowy na zawody

Uniwersalnym prezentem dla miłośników biegania, kolarstwa czy triathlonu są pakiety startowe na sportowe imprezy. W każdym mieście odbywa się wiele sportowych zawodów. Bez problemu można znaleźć takie pasujące do upodobań obdarowywanego. Pakiety startowe to często spory wydatek i sportowcy nie mogą brać udziału w każdej imprezie, w której by chcieli. Zapytaj sportowca o zawody, w których chciałby wziąć udział i sprezentuj mu pakiet startowy! Świetnym pomysłem może być pakiet startowy na zagraniczną imprezę. Jest to większe wyzwanie logistyczne, dlatego warto zaproponować wspólny wyjazd i wsparcie. Na pewno będzie to świetna motywacja dla sportowca!

Voucher do sklepu sportowego

Jeśli kompletnie nie wiemy co moglibyśmy kupić, warto pomyśleć o voucherze do sklepu sportowego. Jest to prezent bezpieczny, bo nie dajemy samej gotówki, ale nie dajemy też czegoś co mogłoby się nie spodobać. Taki voucher to gwarancja, że dana osoba może kupić dokładnie do czego potrzebuje i co uważa za niezbędne w sportowej przygodzie.

Książki o sportowej tematyce

Książki to prezent uniwersalny, który zawsze się sprawdzi. Można wybrać te o konkretnej dyscyplinie sportowej. Na rynku dostępne są różne poradniki lub biografie znanych sportowców. Osoba obdarowana taką tematyczną książką będzie zachwycona. I będzie miała co czytać dojeżdżając komunikacją miejską na treningi!

Coś dla wiernych kibiców

Wielu sportowców to też zapaleni kibice. I nie dotyczy to tylko piłki nożnej, ale też wielu innych sportowych dyscyplin. Jeśli szukasz prezentu dla sportowca-kibica to właściwie ograniczeniem jest tylko Twoja wyobraźnia i budżet. Możesz zdecydować się sportowe ubrania w kolorach ulubionego klubu czy reprezentacji, pomysłem może być np. koszulka Nike Poland. Możesz pomyśleć też o karnecie na cały sezon zawodów albo o biletach na ważne sportowe wydarzenia. Wycieczka na stadion lub do muzeum wybranej drużyny też mogą być świetnymi prezentami. Takie prezenty wymagają więcej zaangażowania niż te kupione w sklepie, ale naprawdę warto!

Sportowe gadżety

Różne sportowe gadżety to też świetny prezent dla osób uprawiających sport. Może sportowiec czegoś akurat potrzebuje? Podarła mu się mata lub zerwała skakanka? Popytaj go, a będzie Ci łatwiej coś wybrać. Prezenty, które są praktyczne są najlepsze. Może to być mata do ćwiczeń, skakanka, hantle, zestaw taśm, piłka do ćwiczeń, hula hop lub step.

Coś na ból mięśni

Sportowcy potrzebują też chwili oddechu dla mięśni. Świetnym prezentem mogą być wszelkie gadżety do masażu mięśni, które pomogą pozbyć się bólu i napięcia. Wałek do masażu, rollery, piłka do masażu czy dysk balansujący to pomysły, które wywołają uśmiech na twarzy każdego sportowca. Możemy pomyśleć też o zaproszeniu na profesjonalny sportowy masaż mięśni. Będzie to prezent, który każdy sportowiec z chęcią wykorzysta.

Powrót do góry