Jakie rodzaje rowerów warto zakupić na wyprzedaży rowerów Kross?

Jakie rodzaje rowerów warto zakupić na wyprzedaży rowerów Kross?

Rowery Kross z wyprzedaży to świetna okazja do zmiany posiadanego rodzaju roweru na wyższy model, czy też w ogóle zakupu dobrego roweru. Marka Kross to rozpoznawana w świecie marka, która oferuje niezawodne rowery czy to do jazdy miejskiej, czy też w terenie. Do jazdy terenowej na wyprzedaży Krossa znajdziesz zarówno rowery trekkingowe, górskie, jak i crossy. Każdy z nich zapewnia inny komfort jazdy i dedykowany jest do innego rodzaju dróg. Terenu mniej lub bardziej wyboistego.

Wyprzedaż rowerów Kross to szansa na idealny rower za miasto

W przypadku jazdy terenowej rowerem warto zastanowić się nad tym, gdzie będziemy głównie jeździć? W jaki sposób wykorzystamy rower na co dzień. Dla „zwykłego śmiertelnika” część rozwiązań dedykowanych dla osób wyczynowo zajmujących się jazdą w terenie będzie zbędnym „dodatkiem”, za który niepotrzebnie będą płacić. Na wyprzedaży Krossa można zakupić praktycznie każdy rodzaj do jazdy w terenie:

  • rowery MTB, stworzone do jazdy po górkach (rowerowego off-roadu). Szerokie opony idealnie amortyzują nierówności, a możliwość wyboru konstrukcji geometrii ramy zwiększa komfort jazy. W rowerach MTB stosuje się amortyzatory o skoku 100 mm i wyższym (w niektórych modelach 120-140 mm) celem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa,

  • rowery trekkingowe, są wygodniejsze w jeździe dla mniej doświadczonych rowerzystów, stworzone z myślą o asfaltowych wycieczkach. To jeden z najczęściej wybieranych rodzajów rowerów Kross na wyprzedaży. Ma węższe niż MTB opony, zapewnia zatem szybszą jazdę po asfalcie. Amortyzatory zwykle mają skok w granicach 55-60 mm. Cechuje się dołączanymi fabryczne dodatkami jak: błotniki, bagażnik, stopka, a także niekiedy oświetlenie na dynamo, pompka.

  • rower crossowy to rower typowo na trasy asfaltowe i gruntowe o konstrukcji podobnej do roweru trekkingowego, ale pozbawiony dodatków „użytkowych”.

Na wyprzedaży Krossa znajdziesz wiele modeli rowerów terenowych. Rowery Kross z wyprzedaży sprawdzą się zarówno na asfalcie, szutrowych drogach (amortyzator o 50-65 mm skoku), jak i w jeździe w terenie (amortyzator ok. 100 mm). Korzystna cena zakupu dodatkowo zwiększy satysfakcję z dobrze zainwestowanych pieniędzy w zakup roweru.

Powrót do góry