Słynna linia korki Adidas Predator wkracza na rynek w nowej odsłonie

Słynna linia korki Adidas Predator wkracza na rynek w nowej odsłonie

Takie gwiazdy jak Zinedine Zidane, David Beckham, Alessandro Del Piero czy Steven Gerrard swego czasu wykorzystały do gry na najwyższym poziomie korki Adidas Predator. Każda z tych legend piłkarskich potwierdza, że za sprawą obuwia mogły powstawać zagrania, które na stałe zagościły na kartach historii futbolu.

Odmienione i unowocześnione

Jednak ząb czasu dopadł także korki Adidas Predator. Producenci postanowili je nieco odświeżyć, tak aby nie ustępowały pod względem technicznym najnowszych butów. Dzięki temu znowu będą umożliwiały pełną kontrolę i realizacje każdego instynktownego ruchu. Zastosowano specjalną powłokę cholewki, która wraz z wytłoczonymi elementami idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju stopy.

Zadbano też o odpowiednie formowanie pięty. Korki Adidas Predator nie tylko zbudowano tak, aby dać maksymalną kontrolę nad grą. Pełen komfort i perfekcyjne dopasowanie świadczą o tym, że twórcy poświęcili na to bardzo dużo czasu.

Specjalny materiał i estetyczne wykonanie

Korki Adidas Predator są wykonane z materiału o nazwie Primemesh, niezwykle elastycznego tworzywa, które przy kontakcie z piłką zapewnia odpowiednie czucie. Do tego wbudowany giętki kołnierz osłania kostkę i zapobiega poważnym kontuzjom.

Jest to obuwie piłkarskie, które jest przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i półamatorów. Najlepiej spiszą się w grze na naturalnej trawie. Ich odpowiednie dobranie nie powinno sprawić dużych problemów, są dostępne niemalże w każdym rozmiarze. Zarówno w wersji dla dorosłych, jak i dziecięcej.

Powrót do góry