Spodnie bramkarskie Nike dla juniorów

Spodnie bramkarskie Nike dla juniorów

Gra na poziomie juniorskim wymaga także odpowiedniego zadbania o strój sportowy. Bezpieczeństwo młodego organizmu jest w szczególności ważne w okresie dojrzewania. Podatność na kontuzje jest wręcz zwiększona. Nabawienie się poważnego urazu może sprawić, że ból może pozostać do końca kariery.

Zastosowane systemy w spodniach bramkarskich dla dzieci

Krótkie juniorskie spodnie bramkarskie Nike wyposażone są w kilka innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają komfort gry na linii. Przede wszystkim należy wspomnieć o DriFit, czyli systemie odpowiedzialnym za odprowadzanie potu na powierzchnię organizmu. Ta funkcjonalna tkanina jest lekka i oddychająca. Odprowadza ciepło oraz wilgoć z ciała.

Spodnie bramkarskie Nike posiadają także system ClimaLite, czyli mechanizm pozwalający na szybkie wysuszenie materiału. Nawet przy najbardziej intensywnej grze można liczyć na to, że bramkarz na szczeblu juniorskim będzie czuł się komfortowo.

Z czego składają się spodnie bramkarskie Nike?

Ta część odzieży odpowiedzialna jest nie tylko za komfort gry, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Stąd też boki są wypełnione amortyzującymi wstawkami. Dzięki temu zapewnią maksymalną ochronę. Spodnie bramkarskie Nike składają się w całości z poliestru.
Dostępna tabela rozmiarów praktycznie pozwoli na ich użytkowanie każdemu juniorowi, bez względu na jego wzrost czy obwód w pasie. Najkorzystniej wybrać czarne spodnie bramkarskie Nike, z których łatwiej będzie wywabić intensywne plamy niż w przypadku białych czy jaśniejszych wybarwień.

Powrót do góry