Technologia a strój bramkarski

Technologia a strój bramkarski

Jesteś prawdziwym kibicem piłki nożnej i zawodnikiem w jednym z klubów? A Twoja pozycja, na której się spełniasz to pozycja bramkarza? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić! Nasz sklep internetowy to źródło samych najbardziej pożądanych rzeczy przez bramkarzy… Czy należy do nich profesjonalna bluza bramkarska? Ależ oczywiście! Jeżeli choć raz przytrafiło Ci się o niej zapomnieć i wyszedłeś na trening bez tego jakże ważnego odzienia, to doskonale wiesz o czym mowa. Szczególnie jeśli pogoda nie rozpieszczała, a trening odbywał się na powietrzu…

Bo strój bramkarza to nie tylko jego wizytówka, ale również wygoda i komfort. Nikt nie jest się w stanie skupić na wykonywanym zadaniu jeżeli jest mu zimno lub zbyt gorąco. Choć zdecydowanie gorzej jest w pierwszej sytuacji. I dlatego bluza bramkarska jest niezbędna w chłodniejsze dni… Wtedy już koszulka z krótkim rękawem niestety nie wystarczy. Ona znajdzie zastosowanie jedynie w ciepłe dni, których w naszym klimacie nie jest zbyt wiele, albo w sytuacjach kiedy trenujemy lub rozgrywamy mecz na hali. 

Bluzy bramkarskie z technologią Dri-FIT…

Ten kto chociaż raz miał do czynienia z technologią Dri-FIT nie sięgnie już po odzież, która pozbawiona jest tej technologi. Ale jeśli nie wszyscy jeszcze o niej słyszeli, to wyjaśniamy co kryje się za tą tajemniczą nazwą. Otóż technologię opracowała marka Nike. Dzięki temu można zakupić w naszym sklepie internetowym bluzy bramkarskie nike, które wykonane są z materiału jakim jest poliester, zawierający specjalne mikrowłókna. W krótkim czasie odprowadzają one wilgoć, odparowują ją, dzięki czemu bramkarz nie czuje wilgoci wywołanej przez pot, a jego ciało pozostaje suche. Technologia ta powstała z myślą właśnie o sportowcach, którzy mają do czynienia z dużym wysiłkiem fizycznym. Bluzy bramkarskie zostały tak uszyte, aby możliwy był przepływ powietrza w miejscach, które najbardziej tego wymagają. Materiał z jakiego wykonane są bluzy jest trwały, a tkanina elastyczna co daje swobodę ruchów i w żaden sposób ich nie krępuje, co w przypadku bramkarza byłoby niedopuszczalne. Zastanawiasz się jak prać taką odzież i czy jest to kłopotliwe? Otóż nie! Sportowiec czy osoba uprawiająca sport po pracy, to jednostki zazwyczaj zabiegane, dlatego producenci postarali się o to, aby bluzy nie sprawiały kłopotu i żeby można było je prać w pralce. Ale uwaga! Bluza bramkarska z technologią Dri-FIT, która będzie niewłaściwie pielęgnowana może stracić swoją skuteczność, dlatego koniecznie przed pierwszym pranie należy dokładnie przeczytać metkę i stosować się do tego, co na niej znajdziemy. Bo owszem, bluzy można prać w pralce, ale wyłącznie w zimnej wodzie i zawsze należy najpierw przewrócić bluzę na lewą stronę. Do ważnych informacji należy też to, aby do prania nie używać detergentów, lecz delikatne proszki. Po wyciągnięciu z pralki najlepiej jeśli pozwolimy takiej bluzie wyschnąć samej. W wyjątkowych sytuacjach można ją wyprasować, ale należy to robić ostrożnie i przy użyciu żelazka nagrzanego do niskiej temperatury.

Dostrzegasz zalety bluz bramkarskich z technologią Dri-FIT? Z pewnością! Ale dopiero po założeniu jej na siebie i odbyciu w niej treningu przekonasz się, że to o czym czytałeś to stuprocentowa prawda… Nie czekaj i przekonaj się o tym czym prędzej! 

Powrót do góry