Walory korzystania z technologii Adidas ClimaLite

Walory korzystania z technologii Adidas ClimaLite

Technologia w służbie trenującym piłkarzom

Niegdyś piłkarze zmuszeni byli trenować w bawełnianych koszulkach. Jednak te czasy już dawno odeszły w niepamięć. Teraz dres piłkarski Adidas posiada wiele innowacyjnych technologii, które zapewniają przewiewność nawet podczas długich i wyczerpujących treningów. Strój ten wchłania wilgoć, co pozwala, aby dalsza aktywność mogła być komfortowa dla ćwiczącego. Marka Adidas opracowała rewolucyjną technologię ClimaLite, czyli połączenie bawełny i materiału z włókna, które reaguje na zmianę temperatury.

Komfort podczas ekstremalnego wysiłku

Wspomniana technologia odprowadza wilgoć z ciała ćwiczącego i przenosi ją na zewnątrz. Tam przejmowana jest i zatrzymywana przez warstwę bawełny. Poprzez odparowywanie przekazywana jest dalej. Dres piłkarski Adidas nadaje się do stosowania nawet podczas najbardziej intensywnych treningów. Znajdujące się najbliżej ciała włókna syntetyczne stanowią dodatkową funkcję chłodzącą i zabezpieczają skórę przed przegrzaniem.

Odzież zaopatrzona w system ClimaLite

Nie tylko dres piłkarski Adidas posiada wbudowany system ClimaLite, ale też inne produkty niemieckiej firmy odzieży sportowej są w niego wyposażone. Stroje są bardziej miękkie, przyjazne dla skóry. Wielu zawodowych piłkarzy nie wyobraża sobie treningu czy gry właśnie w strojach Adidas. To gwarancja uniwersalnego komfortu, który został opakowany w świetny design. Kultowy brandto pewna inwestycja w najwyższą jakość wykonania.

Powrót do góry