Wielcy o Adidas Nemeziz Messi

Wielcy o Adidas Nemeziz Messi

Buty zainspirowane przeszłością, by tworzyć przyszłość, to jeden z wielu sloganów, który towarzyszy promocji Adidas Nemeziz Messi. Przedstawiciele niemieckiej marki odzieżowej odwołują się do rytuałów tanecznych, sportów ze starożytności czy bitw. Stosowane są taśmy, aby wzmocnić siłę fizyczną i mentalną zawodnika. W ten sposób stworzono tło promocji dla Adidas Nemeziz Messi.

Idealne dla zwinnych piłkarzy

Niezwykła swoboda ruchów na boisku, to pierwsza odczuwalna różnica przez piłkarzy, którzy na swoje stopy założyli Adidas Nemeziz Messi. Jeden, drugi zwód i na boisku tworzy się różnica w środku pola, która za moment może być decydująca dla całego meczu, w końcu wystarczy jedno kluczowe podanie do napastnika. Styl gry zawodników, którzy wykorzystują Adidas Nemeziz Messi wymaga odpowiedniego zabezpieczenia i wsparcia.

Buty Adidas Nemeziz Messi mają oferować maksimum wydajności przy maksymalnie możliwym bezpieczeństwie każdej części stopy. Projektanci odzieżowego giganta zastosowali technologię Agility Bandage, czyli taśmy, które zapewnić mają maksymalne dopasowanie do stopy. Kolejna innowacja to Torsiontapes, dzięki którym można spodziewać się większej stabilizacji. Jest jeszcze Dual Lock Collar, część odpowiadająca za staw skokowy w przypadku nagłej zmiany kierunków, szybkości biegu.

Adidas Nemeziz Messi gwarancją sukcesów i przełamywania własnych barier

Za sprawą nowego modelu obuwia sportowego wydanego przez Adidas możliwe stanie się przełamanie barier, słabości, a na horyzoncie pojawią się pierwsze sukcesy, które będą systematycznie odnoszone. Buty Adidas Nemeziz Messi wyposażone są dodatkowo w podeszwę Torsionframe, czyli lekki materiał, który gwarantuje świetne dopasowanie. Nie zapomniano o zewnętrznej części buta, która została zaprojektowana z technologią Agilityknit 2.0 – bardzo lekka perforowana siateczka, która zapewnia pełną kontrolę piłki.

To w Adidas Nemeziz Messi zagrał w nich podczas finału Pucharu Króla rozgrywanego 27 maja. Argentyńczyk zaznaczył, że do jego obowiązków na boisku należy prowokowanie chaosu. Wielość nieoczekiwanych zwrotów, które należy wykonywać w zawrotnym tempie, to praca na boisku wykonywana przez „Atomową Pchłę”. Krótko rzecz ujmując, Adidas Nemeziz Messi dają Leo uczucie lekkości oraz możliwe, że perfekcyjnie dopasują się do każdej stopy.

Zadowolenia nie kryją sami twórcy

Sam Handy, aktualny wiceprezes marki Adidas Football uważa, że Adidas Nemeziz Messi jest częścią filozofii wyznawanej przez firmę, zakłada patrzenie w przeszłość, tak aby móc posuwać się do przodu. Przykładem obranego kierunku jest koncepcja związana z taśmami. To nie jest nowość, taki zabieg znalazł już wcześniej zastosowanie w przypadku np. sztuk walki. Stworzenie Adidas Nemeziz Messi to zjednoczenie dopasowania i zwinności.

Nieszablonowi zawodnicy staną się jeszcze bardziej wydajni. Adidas Nemeziz Messi zdaniem Handy’ego mają pomagać piłkarzom, takim jak Leo Messi, aby osiągnąć swój prawdziwy potencjał. Podobnego zadowolenia nie kryje Renato Sanches czy Roberto Firmino, którzy korzystają na co dzień z Adidas Nemeziz Messi.

Powrót do góry