Zdrowie bramkarza a ochraniacze bramkarskie

Zdrowie bramkarza a ochraniacze bramkarskie

Nowoczesne technologie wprowadzane do odzieży sportowej przez największe marki mają na celu nie tylko poprawę komfortu gry, podwyższenie umiejętności zawodnika, ale także ochronę zdrowia. Nie tylko spodnie bramkarskie Nike czy bluza powinna ochronić podatne na kontuzje partie ciała golkipera, ale także ochraniacze.

Warto kupić profesjonalny sprzęt ochronny

Wiele firm na rynku odzieży sportowej może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji ochraniaczy. To one zapewniają komfort i maksymalne bezpieczeństwo, spełniając wygórowane oczekiwania bramkarzy. Najwyższa jakość i wykorzystanie materiałów pozwala zabezpieczyć kolana, łokcie, nadgarstki i kolana golkiperów.
Ochraniacze są lekkie, elastyczne, wyposażone w specjalną piankę, która jest w stanie w dużym stopniu stłumić uderzenia i amortyzować upadki. Idealnie przylegają do ciała, więc ich założenie pod spodnie bramkarskie Nike nie będzie stanowiło dyskomfortu.

Ergonomia i niska cena

Ochraniacze są wyposażone w ergonomiczne wytłoczenia, co jest gwarancją swobody ruchów i maksymalnej wygody. Podatnymi partiami ciała na kontuzje u bramkarzy są przede wszystkim kolana, a także staw skokowy, nadgarstki i palce.
Ochrona tych części ciała zapewni nieprzerwaną grę bramkarza przez cały sezon. Anatomiczne dopasowanie, wygodne zapięcia na rzepy i zastosowanie polipropylenu z pianką EVA to cechy charakterystyczne dla produktów, które zadbają o bezpieczeństwo zawodnika grającego między słupkami. Bramkarz chwalą sobie tego rodzaju sprzęt, mniej narzekają na urazy i stłuczenia.

Powrót do góry