Bramkarzu, na zakupy!

Bramkarzu, na zakupy!

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko to, co niezbędne jest piłkarzowi na boisku… Począwszy od gadżetów na profesjonalnym stroju piłkarskim kończąc. A ten jak wiadomo jest bardzo istotny co najmniej z kilku względów. Aby zawodnik czuł się jak prawdziwy piłkarz niezależnie od tego czy bierze udział w ważnych zawodach czy też odbywa amatorski trening potrzebna jest mu odpowiednia oprawa. Oprócz miejsca i dobrej murawy, wymienić należy w tym miejscu właściwy strój.

Jeżeli chodzi o bramkarza to niewątpliwie niezbędne są mu dobre rękawice, które ułatwią obronę i sprawią, że zawodnik będzie w stanie pewnie złapać piłkę i nie pozwolić na to żeby wpadła ona do bramki i tym samym, aby nie padł gol. Drugim ważnym elementem stroju bramkarza jest koszulka. Do wyboru są dwa rodzaje długości rękawa. Na ciepłe dni najlepsze są koszulki z krótkim rękawem, natomiast na nieco chłodniejsze bluzy bramkarskie z długim rękawem. Przydają się one każdą porą roku, ponieważ nawet latem zdarzają się zimne poranki lub chłodne wieczory, przez co rozgrzewka bez takiej bluzy może na samym początki nie być zbyt przyjemna. A zmarznięty bramkarz, to niestety nieskuteczny bramkarz! Dlatego jeżeli klub, w którym grasz nie inwestuje w zdrowie swoich zawodników to trzeba to zrobić samemu i zaopatrzyć się w profesjonalną bluzę, która sprawdzi się w każdych warunkach… Szczególnie godna polecenia jest bluza bramkarska nike, która uszyta została z myślą o sportowcach, którzy cenią komfort oraz wygodę. Bluza cieszy się ogromnym uznaniem wśród piłkarzy, ponieważ posiada technologię Dry-FIT…

Bluza bramkarska na każdą pogodę

Dzięki wspomnianej nowoczesnej technologii bluza bramkarska sprawdzi się w każdym warunkach. Ogrzeje w chłodny dzień, a przyniesie ulgę w upał. Wszystko dzięki specjalnemu materiałowi z mikrowłóknem… Bluza bramkarska musi być dobrze dopasowana do ciała bramkarza, dlatego kiedy się on spoci, mikrowłókna będą wiedziały co robić i w krótkim czasie „wysuszą” ciało i sprawią, że bramkarz będzie czuł się komfortowo. Materiał ten ma bowiem taką zaletę, że szybko odparowuje wszelką wilgoć. Po drugie nawet w momencie gdy jest mokry nie przywiera do skóry i nie krępuje ruchów zawodnika. Jednak aby ta technologia mogła zadziałać bluza musi być dobrze dobrana rozmiarowo. Mianowicie nie może być ona zbyt obszerna, ponieważ wówczas może się podnosić, a w efekcie pod spód będzie dostawało się na przykład zimne powietrze. Za duża bluza to też większy opór powietrza, co w przypadku sportowców nie jest pożądane… Zakładamy jednak, że bluza bramkarska została dobrana idealnie i jesteśmy w pełni zadowoleni z jej użytkowania. Ale żeby służyła nam jak najdłużej, musimy odpowiednio się z nią obchodzić. Oznacza to tyle, że musi być prana w temperaturze, jaka podana jest na metce, ponieważ niewłaściwa pielęgnacja może sprawić, że mikrowłókna ulegną uszkodzeniu, a bluza przestanie spełniać swoje zadania.

Bluzy bramkarskie nike to profesjonalizm połączony z nowoczesnością i wygodną! Zamów i sam się o tym przekonaj!

Powrót do góry