Jakie technologie zastosowano w getrach piłkarskich?

Jakie technologie zastosowano w getrach piłkarskich?

Sekret tkwi w materiale

Używane są w celu zapewnienia optymalnego poczucia komfortu podczas najbardziej wymagających treningów i zaciętych meczów. Getry piłkarskie Adidas odróżniają się na rynku od pozostałych dostępnych produktów z tej kategorii. Są uszyte z przewiewnego i szybkoschnącego materiału. Posiadają kompresyjne elementy w podbiciu oraz kostce. Zastosowane technologie mają na celu wspierać w każdym momencie gry amortyzację.

Modele stworzone z myślą o piłkarzach na każdym poziomie

Bez względu na prezentowany poziom na boisku, getry piłkarskie Adidas są w stanie wspomóc każdego zawodnika. Istotny w tym przypadku jest kompresyjny krój Techfit, który zapewnia idealne dopasowanie do nogi piłkarza, a także zadba o stopniową kompresję od góry do dołu. W ten sposób usprawnieniu ulega cyrkulacji krwi oraz zapobiega drganiom mięśni. Z kolei anatomiczny design Formotion pozwala na większą swobodę ruchu. Nie należy zapominać o specjalne wentylacji – Climacool, co zapewnia suchość i przewiewność stopy podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Cechy getrów marki Adidas

Prawidłowo dobrane getry piłkarskie Adidas powinny sięgać do kolan. Ich materiał zazwyczaj stanowi proporcja 69% poliestru, 28% nylonu oraz 3% elastanu. Amortyzowana jest także pięta i palce, dzięki czemu ograniczone zostało ryzyko zwichnięć i skręceń tych części stopy. Konstrukcja getrów została dopasowana anatomicznie do lewej i prawej strony. Na mankietach zastosowano ściągacze ułatwiające zakładanie skarpet.

Powrót do góry