Profesjonalna odzież oraz obuwie piłkarskie Nike dla kobiet

Niektórzy twierdzą, że piłka nożna jest sportem typowo męskim, lecz coraz więcej kobiet decyduje się na rozpoczęcie profesjonalnej kariery piłkarskiej. Firma Nike nie zapomina o piłkarkach, współpracując z najlepszymi z nich i przygotowując dopasowaną odzież oraz obuwie.

Wśród piłkarek współpracujących z Nike znajdują się: 26-letnia Kanadyjka Adriana Leon, 29-letnia Amerykanka Alex Morgan oraz 25-letnia Chinka Haiyan Wu, które na boisku korzystają z wysokiej jakości koszulek, spodenek, butów i akcesoriów Nike. Sprawdź, jakie produkty Nike przeznaczone dla piłkarek możesz kupić w oryginalnym sklepie producenta lub u dystrybutorów.

Odzież piłkarska dla kobiet

Oprócz koszulki i spodenek kobiety potrzebują przede wszystkim dobrej jakości biustonosza, który będzie stanowił wsparcie, nie będzie się przemieszczał i unosił razem z rękami, a przede wszystkim będzie wygodny. Nike ma bogatą ofertę profesjonalnych staników sportowych, które mogą być używane przez kobiety uprawiające wszystkie dyscypliny, w tym również piłkę nożną. Staniki sportowe Nike doskonale podtrzymują biust i wykonane są z elastycznych materiałów odprowadzających wilgoć. Możesz nabyć stanik sportowy Nike w rozmiarze od XS do XL lub od 70A do 65E. Stanik Nike kupisz już od 80 zł, a dzięki temu zyskasz wygodę i swobodę ruchów, której do tej pory brakowało Ci podczas meczów. W zależności od tego jak intensywne są Twoje treningi, możesz wybrać stanik zapewniający lekkie, średnie lub wysokie wsparcie. Następnym krokiem będzie wybór odpowiedniej koszulki. Damskie koszulki piłkarskie Nike obejmują zarówno produkty z krótkim i długim rękawem, jak i bez rękawa. Koszulki wykonywane są z przewiewnych materiałów, a w niektórych zastosowano technologię Dri-FIT, odpowiadającą za odprowadzanie wilgoci. Nie chcesz się przejmować mokrymi plamami na koszulce? Wybierz markową odzież, z której korzystają profesjonalistki. Podobnie jest w przypadku spodenek, które również możesz nabyć z systemem Dri-FIT w wersji z długą lub krótką nogawką.

Damskie buty i akcesoria piłkarskie

Nike zadbało również o udostępnienie piłkarkom swoich najlepszych kolekcji butów piłkarskich w mniejszej rozmiarówce. W związku z tym możesz nabyć buty piłkarskie z kolekcji Nike Mercurial Victory, Mercurial Vapor, Mercurial Superfly, Hypervenom Phelon, Hypervenom Phantom, Tiempo Legend, Tiempo Ligera, Tiempo Legacy, Magista Onda, Magista Obra i wiele innych modeli. Do tego możesz dobrać profesjonalne skarpety piłkarskie z technologią Dri-FIT oraz nagolenniki, które zapewnią ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Aby ochronić dłonie przed chłodem, wybierz również profesjonalne rękawice piłkarskie, np. Nike HyperWarm, wykonane z termicznego materiału, który odprowadza wilgoć i zapewnia dłoniom suchość oraz ciepło. W ofercie Nike znajdziesz również ochraniacze na kostki, rękawy piłkarskie, a nawet hidżab przeznaczony dla muzułmańskich piłkarek, który jest przewiewny, odprowadza wilgoć i nie przesuwa się nawet podczas intensywnego wysiłku.

Powrót do góry