Technologie Puma w koszulkach i obuwiu piłkarskim

Technologie Puma w koszulkach i obuwiu piłkarskim

Każda z wielkich marek odzieżowych ubierających sportowców wyróżnia się pomysłowością w tworzeniu nowoczesnych technologii, które ukrywają się pod tajemniczymi nazwami. Również Puma, nieustannie próbująca dogonić Adidasa oraz Nike, produkuje swoją odzież oraz obuwie przy współpracy ze specjalistami, których zadaniem jest tworzenie innowacyjnych systemów wpływających na jakość gry piłkarza oraz jego komfort na boisku.

Wśród piłkarzy, którzy korzystają z obuwia piłkarskiego Puma, znajdują się m.in. Antoine Griezmann, Diego Godin, Rui Patrício, Giorgio Chiellini, Petr Čech oraz Gianluigi Buffon. Z kolei koszulki piłkarskie Puma używane są przez piłkarzy takich klubów jak Cracovia, Korona Kielce, Borussia Dortmund czy Leicester City. Sprawdź, jakie technologie stworzyła Puma, by chronić piłkarzy przed kontuzjami i zapewnić im wygodę. Nowoczesne produkty Puma adresowane do piłkarzy możesz również nabyć w oficjalnym sklepie producenta lub w sklepach internetowych polskich dystrybutorów.

Koszulki piłkarskie Puma

Każda oryginalna koszulka piłkarska musi spełniać kilka podstawowych zadań. Przede wszystkim nie może ona ograniczać ruchów piłkarza, a więc do jej cech charakterystycznych należy zaliczyć elastyczność i dopasowanie. Poza tym warto pamiętać, że koszulka piłkarska musi być wykonana z materiału odprowadzającego wilgoć. Rozegranie meczu piłkarskiego to ogromny wysiłek, a każdy piłkarz pragnie czuć się komfortowo. Jeśli chcesz uniknąć hektolitrów potu spływających po koszulce oraz czuć się świeżo i wygodnie, kupuj markowe koszulki piłkarskie Puma wyposażone w nowoczesne technologie. Wśród najpopularniejszych technologii stosowanych w koszulkach Puma znajdują się dryCELL, która odpowiada za odprowadzanie wilgoci i zapewnia komfort podczas całego meczu, a także evoKNIT – system zapewniający dopasowanie oraz lekkość. Za swobodę ruchów piłkarza odpowiadają raglanowe rękawy. Koszulki piłkarskie Puma produkowane są z najwyższej jakości materiałów, głównie poliestru oraz nylonu. Koszulki dostępne są w wersji z długim oraz krótkim rękawem, w wielu kolorach, w tym w barwach najlepszych europejskich i światowych drużyn piłkarskich.

Obuwie piłkarskie Puma

Noszone przez najlepszych piłkarzy świata obuwie piłkarskie Puma wyposażono w najnowsze technologie odpowiadające za dopasowanie, komfort, przyczepność, szybkość i zwiększenie kontroli nad piłką. Wśród systemów Puma znajdziemy m.in. cholewkę AdapLite i podeszwę G.S.F, dzięki którym stopa może swobodnie wyginać się podczas gry, przenosząc całą siłę na piłkę. Z kolei za kontrolę nad piłką odpowiada system Grip-Tex, a wygodę i precyzję kopania zapewniają kropki AccuFoam 3D znajdujące się wewnątrz oraz na zewnątrz buta. Do niezastąpionych technologii Puma zaliczamy również podeszwę zewnętrzną Pebax, która zapewnia przyczepność i zwrotność, oraz innowacyjną technologię sznurowania NetFit odpowiadającą za idealne dopasowanie do każdej stopy. Specjaliści pracujący nad obuwiem Puma udowadniają, że produkty niemieckiego producenta w niczym nie ustępują tym konkurencyjnym.

Powrót do góry