Atrakcje w stolicy Małopolski dla fana Cracovii

Atrakcje w stolicy Małopolski dla fana Cracovii

Zawsze chciałeś odwiedzić Kraków – miasto Twojej ulubionej drużyny piłkarskiej? Wybierz się na wycieczkę do stolicy Małopolski i zwiedzaj stadion oraz udaj się na mecz pełen nieopisanych piłkarskich emocji! Sprawdź, jaką ofertę dla swoich kibiców przygotował najstarszy klub piłkarski w Polsce.

Cracovia Tour

„Zobaczże stadion »Pasów« od środka!” – taka oferta pojawiła się na stronie krakowskiego klubu we wtorek, 23 stycznia. Oferta skierowana jest do wszystkich kibiców Cracovii, którzy chcieliby obejrzeć stadion ulubionego klubu od środka. Podczas zwiedzania można zobaczyć miejsca, które są niedostępne dla kibiców przychodzących na mecze, czyli muzeum, strefę VIP, strefę prasową, szatnię oraz płytę boiska. Organizatorzy umożliwiają zwiedzanie grupowe lub indywidualne. „Wycieczka Standard” obejmuje godzinne zwiedzanie w grupie złożonej z maksymalnie 40 osób. Bilet ulgowy kosztuje 10 zł i przysługuje uczniom, studentom, emerytom, rencistom oraz osobom niepełnosprawnym, natomiast koszt biletu normalnego to 15 zł. Jest to wyjątkowo niska cena, w porównaniu z ofertami zwiedzania zagranicznych stadionów. Stadion Cracovii w grupie można zwiedzać w każdą środę od 15:00 do 16:15. Organizator zastrzega sobie jednak możliwość odwołania zwiedzania w przypadku rozgrywek meczów ligowych, które mogą przypadać w środę. Jeśli jednak zależy Ci na indywidualnym zwiedzaniu lub wejściu z grupą przyjaciół, możesz wybrać „Wycieczkę Indywidualną”, która oferowana jest dla grup złożonych z maksymalnie 5 osób. Koszt zwiedzania indywidualnego wynosi 100 zł na grupę, przy czym warto zauważyć, że wycieczka odbywa się z udziałem przewodnika, który pozostaje do Waszej dyspozycji. Jest to doskonały pomysł na prezent dla wiernego kibica Cracovii. Termin zwiedzania indywidualnego ustala się bezpośrednio z organizatorem. Bilety na Cracovia Tour dostępne są w Punkcie Obsługi Kibica.

Oficjalny sklep klubowy Cracovii

Każdy kibic Cracovii może również odwiedzić oficjalny sklep klubowy krakowskiej drużyny piłkarskiej i nabyć w nim odzież oraz akcesoria z logo Cracovii. Oficjalny sklep Cracovii znajdziesz w Pasażu Stadionu przy ulicy Kałuży 1. Zawsze marzyła Ci się oficjalna koszulka piłkarska Puma zaprojektowana dla Cracovii? Masz okazję nabyć wyjątkową pamiątkę z nazwiskiem ulubionego piłkarza lub… swoim własnym! W sklepie Cracovii znajdziesz również kalendarze, stroje meczowe, długopisy, bransoletki, bidony, etui na telefon, karty do gry, filiżanki, kubki, kufle, lampki nocne, magnesy, plakaty, portfele, proporczyki, paski, smycze, zawieszki, szaliki, ręczniki, szklanki, zegary i wiele innych gadżetów z logo Cracovii, a także bluzy, bezrękawniki i kurtki Puma. Oficjalny sklep klubowy Cracovii to raj dla każdego fana najstarszego klubu piłkarskiego w Polsce. Sklep możesz odwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–18:00, a także w soboty od 10:00 do 15:00. Jeśli podczas Twojej wizyty w Krakowie, sklep był zamknięty, nic straconego. Możesz zamówić akcesoria oraz odzież online, na stronie internetowej oficjalnego sklepu Cracovii.

Powrót do góry