Niezbędnik kibica – bądź gotowy na kibicowanie!

Niezbędnik kibica – bądź gotowy na kibicowanie!

 

Nie ma znaczenia jakim sportem się interesujesz. Czy kibicujesz piłkarzom czy siatkarzom. Jeśli jesteś wiernym kibicem jakieś drużyny lub reprezentacji i jeździsz na mecze musisz mieć odpowiednie gadżety. Nawet jeśli oglądasz rozgrywki tylko przed telewizorem, warto mieć coś co będzie przypominać o ulubionej drużynie. W co powinien zaopatrzyć się kibic? Podpowiadamy!

Szalik

Szalik to chyba najpopularniejszy gadżet wśród sportowych fanów. Jest niezwykle uniwersalny. Można zabrać go ze sobą na mecz, wymachiwać nim, trzymać w rękach jak transparent. Można założyć go idąc na mecz do strefy kibica czy do pubu. Szalik dla kibica ma też jeszcze jedną ogromną zaletę. Zimą będzie chronił szyję przed chłodem! Szalik to niewielki wydatek, warto żeby każdy wierny kibic miał przynajmniej jeden!

Koszulka

Kolejnym obowiązkowym gadżetem jest koszulka. Możesz wybrać koszulkę ulubionej drużyny, z nazwiskiem piłkarza, którego podziwiasz. Prawdziwy kibic musi mieć oczywiście koszulkę reprezentacji Polski. Świetnie sprawdzi się koszulka Nike Polska. Jest ona wytrzymała i oddychająca, sprawdzi się na mecze na stadionie lub do wyjścia na mecz na miasto. W takiej koszulce możesz też grać w piłkę, bo dlaczego nie? Koszulki reprezentacji można zakupić w dwóch wersjach. Biała to wersja na mecze “u siebie”, czerwona na mecze wyjazdowe.

Czapki i kapelusze

Na mecze możesz też wybrać się z czapką bejsbolówką w barwach ulubionej drużyny. Ten gadżet, podobnie jak szalik, sprawdzi się nie tylko do kibicowania. Z powodzeniem możesz czapkę nosić latem, aby chronić głowę przed słońcem. Jeśli lubisz zaszaleć pomyśl o kapeluszu. Dostępne są w różnych formach i modelach, z pewnością każdy kibic znajdzie coś dla siebie.

Gadżety dla najmłodszych fanów

Oglądanie meczów z całą rodziną to świetna zabawa. Już od najmłodszych lat warto pokazywać dzieciom, że kibicowanie to świetna sprawa. Swoje dzieci możesz wyposażyć w odpowiednie gadżety do kibicowania. Dla najmłodszych – body w barwach ulubionej drużyny. Dla nieco starszych koszulkę w barwach narodowych, a nawet cały sportowy zestaw. No i oczywiście szalik! Dzieciaki będą też zachwycone gadżetami, które mogą używać na co dzień. Świetnie sprawdzą się plecaki, piórniki czy szkolne zeszyty.

Pamiątki

Największe piłkarskie drużyny mają ogromny asortyment pamiątek. W barwach drużyny można kupić dosłownie wszystko. od ołówków i długopisów, przez kubeczki, po torby podróżne lub poduszki. W barwach ulubionej drużyny można urządzić całe mieszkanie. Skompletować można też piłkarską garderobę, zaczynając od skarpetek, kończąc na bluzie czy kurtce.

Farby i wuwuzele

Wybierając się na ważny mecz warto też zadbać o odpowiedni ekwipunek. Nie zapomnij o farbach do twarzy. Wskazane są też trąbki, gwizdki i wuwuzele. Kibice uwielbiają robić hałaś dla swojej drużyny. Możesz też ozdobić swój samochodów. W sklepach znajdziesz specjalne nakładki na lusterka lub flagi, które możesz przyczepić do samochodu.

 

Podstawą dla każdego kibica jest szalik i koszulka. Sprawdzą się podczas każdego meczu, nawet jeśli kibicujesz z domu. Na wiernych fanów czekają ogromne ilości pamiątek, które można kolekcjonować.

 

Powrót do góry