Sportowy styl na co dzień – czy dorosłemu mężczyźnie wypada nosić dres?

Sportowy styl na co dzień – czy dorosłemu mężczyźnie wypada nosić dres?

Sport to codzienność

Jeśli myślisz o stylowym ubieraniu się na co dzień, to z pewnością wyparłeś możliwość założenia dresu. Nic bardziej mylnego, gdyż to ubranie zaczyna być coraz częściej stosowane nie tylko przez nastolatków, ale także osoby dorosłe. Taki uniform nie tylko sprawdzi się na siłowni, ale w codziennych przechadzkach po sklepach czy spacerach z rodziną.

Strój nie tylko na trening

Przykładowo dres treningowy Adidas zdaniem producenta nie jest tylko ubraniem do ćwiczeń fizycznych, ale także może kojarzyć się z elegancją. Współpraca z artystami i projektantami mody przynosi rezultaty. To już nie tylko trzy paski, ale wiele innych kompozycji kolorystycznych, wzorów, które w codziennym życiu mogą zrobić na innych dobre wrażenie. Można się dziwić, ale dres przeznaczony na trening staje się ubraniem stylowym i eleganckim, co widać po profilach instagramowych wielu influencerów i celebrytów. Korzyści nie kończą się na tym co widać, ale także dotyczą zastosowanych zaawansowanych technologii.

Dzisiejsze dresy absolutnym przeciwieństwem przeszłości

Moda na aktywność fizyczną, bieganie, siłownie sprawiła, że strój sportowy przestał być tylko i wyłącznie domeną blokowisk. Wręcz przeciwnie, wkroczył na salony, a widok sportowego ubrania na ulicy przestał kogokolwiek dziwić.Dres treningowy Adidas to ubiór, który zakorzenił się już w miejskim krajobrazie i z którego korzysta wiele osób. Jest nie tylko modny, ale bardzo praktyczny.

Powrót do góry