Technologie Adidas w koszulkach i obuwiu piłkarskim

Technologie Adidas w koszulkach i obuwiu piłkarskim

Każda z wielkich marek ubierających sportowców oferuje swoje produkty, reklamując najnowocześniejsze technologie, w jakie są wyposażone. Jeśli myślisz, że obuwie i odzież Adidas to tylko znaczek i wyższa cena, koniecznie dowiedz się, za co odpowiadają poszczególne technologie stosowane w produktach Adidas.

Każda koszulka piłkarska Adidas oraz obuwie przeznaczone do piłki nożnej tworzone są we współpracy z profesjonalistami – piłkarzami, którzy najlepiej znają swoje potrzeby, oraz specjalistami od produkcji odzieży i obuwia. Adidasowi zaufał m.in. jeden z najlepszych piłkarzy naszych czasów, czyli Lionel Messi, który podpisał z marką dożywotni kontrakt. To między innymi obuwiu Adidas Messi zawdzięcza prędkość, stabilność, przyczepność i brak kontuzji.

Koszulka piłkarska Adidas

Oryginalne koszulki Adidas przeznaczone do gry w piłkę sprawiają, że organizm piłkarza nie ulega przegrzaniu. Zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów gwarantuje elastyczność, swobodę ruchów i doskonałe dopasowanie do ciała. Jedną z najnowocześniejszych koszulek piłkarskich Adidas jest nylonowo-elastanowa koszulka Alphaskin, która została wyposażona w technologię ClimaChill odpowiadającą za suchość i chłodzenie skóry w najbardziej newralgicznych miejscach. Koszulka piłkarska Adidas Alphaskin jest również elastyczna, dopasowana i wyposażona w filtr UV UPF 50+. Wśród znanych technologii Adidas odpowiadających za komfort podczas treningu znajduje się również system ClimaLite, który świetnie odprowadza wilgoć na zewnątrz, gwarantując suchość skóry nawet podczas najbardziej intensywnych rozgrywek. Do produkcji koszulek piłkarskich Adidas używa 49%-100% poliestru pochodzącego z recyklingu.

Obuwie piłkarskie Adidas

Aby zapobiec kontuzjom i zapewnić sobie komfort niezależnie od warunków atmosferycznych, warto korzystać z wysokiej jakości obuwia polecanego i używanego przez profesjonalnych piłkarzy. Szukasz butów piłkarskich noszonych przez Twojego ulubionego sportowca? Wybierz obuwie Adidas Messi 15.1, które wyposażono w najnowocześniejsze technologie mające na celu wspieranie pracy Argentyńczyka na boisku. MessiTouch stabilizuje stopę oraz odpowiada za komfort, MessiFrame zapobiega kontuzjom, utrzymując staw skokowy, a MessiGamebtrax zapewnia świetną przyczepność i maksymalne przyspieszenie. Wśród znanych technologii Adidas znajdują się także adiPrene (amortyzacja), Active Formotion (stabilizacja stopy), OrthoLite (antygrzybicza i antybakteryjna wkładka), Torsion (dopasowanie buta do podłoża), Traxion (przyczepność) i wiele innych niezastąpionych systemów, które zapewniają piłkarzowi komfort, przyczepność i prędkość. Stosowanie oryginalnego obuwia Adidas podnosi jakość każdej gry i umożliwia piłkarzowi demonstrowanie pełnego wachlarza swoich umiejętności. Adidas, Nike oraz Puma to producenci obuwia piłkarskiego wybieranego przez najlepszych światowych piłkarzy. Ich zaawansowane technologicznie buty piłkarskie może nabyć każdy adept piłki nożnej, któremu zależy na korzystaniu z wysokiej jakości asortymentu.

Powrót do góry