W jaki sposób pozbyć się mocnych plam z kompletu piłkarskiego Adidas?

W jaki sposób pozbyć się mocnych plam z kompletu piłkarskiego Adidas?

Strój piłkarski, to jeden z tych elementów zawodniczego ekwipunku, który ma najtrudniejsze życie. Jest regularnie brudzony, przepocony, a jeśli nie dba się o niego odpowiednio, to w krótkim czasie zakończy swój żywot. Jednak istnieją sposoby, aby wydłużyć jego przydatność, pozbyć się nawet najbardziej intensywnych plam.

Regularne pranie

Z pewnością niejednokrotnie każdemu z nas zdarzyło się, że po intensywnym treningu po prostu zapomnieliśmy wyciągnąć komplet piłkarski Adidas z torby. Niewyciągany przez kilka godzin, a nawet dni może ulec nieodwracalnym uszkodzeniom. Istotne jest jego jak najszybsze wypranie zgodnie z zaleceniami producenta.

Regularne czyszczenie, to podstawa odpowiedniego zadbania o komplet piłkarski Adidas. Warto zaznaczyć, że przy zakupie oryginalnej odzieży tego producenta możemy być pewni, że na metce znajdziemy wszystkie niezbędne informacje do jego prawidłowej konserwacji.

Czysty komplet piłkarski Adidas, to dobry strój

Używając delikatnych detergentów możemy być pewni, że komplet piłkarski Adidas będzie nam służył przez kilka sezonów. Jego regularne pranie jest ważne także z innego powodu. Otóż brudny strój piłkarski nie jest w stanie przepuszczać potu.

Komplet piłkarski Adidas jest wyposażony w wiele technologii, które bardzo nam pomagają podczas intensywnego wysiłku. Technologia DriFit, która odpowiada za odprowadzanie potu, a z kolei ClimaLite, pozwala na szybkie wysuszanie odzieży nawet podczas toczącej się gry. Szkoda, żeby to wszystko poszło na marne.

Powrót do góry